Všechno je jinak! Pohádkami o KLDR vám režim 25 let vymýval mozky! Nové fotogragfie!

Antikomunistické báchorky o hrůzách z KLDR a „důkazy“ přinášené zaplacenými „svědky“ a zrádným disentem jsou historie. Více jak 25 let nám byly fašizoidními antikomunisty vymývány mozky neověřenými báchorkami o nebezpečí z KLDR a hrůzách jejího režimu. Celé toto očerňování KLDR má mentálně paralyzovat veřejnost proto, aby pod omamným vlivem této manipulace podporovala agresivní a imperialistickou politiku USA a spojenců, jejichž cílem není nic jiného, než světová dominance, ekonomické vykořisťování a zotročování ostatních.

ČTĚTE: KLDR za 1 rok postavila ulici s tisíci byty, které lidem věnovala zdarma i s vybavením! Kim Čong Un: „Jsou to výhody socialistického systému KLDR, které kapitalistické země nemohou ani vytvořit nebo napodobit“

Korea byla v důsledku strašlivé imperialistické války násilně rozdělena. Lidé vinou genocidních praktik Američanů zažili nepředstavitelná utrpení a hrůzy, horší jak ty, které páchali nacisté (Zde je oficiální mezinárodní zpráva v ČJ) KLDR se ubránila kolonializaci, náporu a privatizacím i po pádu východního bloku. Korejci se nesehnuli před USA a nenechají si jimi nic diktovat. Zařídili si život podle svého, a  země není jejich pouze slovy, nýbrž skutečně jejich, protože ve vlastních rukou mají své podniky, socialistickou ekonomiku, životy a osud.

1000 fotografií z KLDR ve článku:

Hladomor v KLDR? Fotografie dokazují opak!

USA na ně uvalily destruktivní embargo a spolu s Jižní Koreou spustily propagandistickou mašinérii. Co kdyby se lidé tam venku začali ptát, proč korejský systém postrádá nezaměstnanost, bezdomovectví, problémy s bytovou otázkou a podobně? Korejci se ale přesto nevzdávají a vlastní aktivitou a silou armády vzdorují imperialismu.

Podařilo se nám získat fotografie, které jsme tématicky roztřídili do obsáhlých alb. Kdo věří kapitalistickým pohádkám  o tom, že KLDR je jeden velký koncentrační tábor, bude v šoku!

 

Více fotografí najdete na FB KFACR

Převzato z Viva Corea del Norte

Navštivte FB stránky Prostějovské PRAVDY!