Americký voják vykopnut z armády USA za tričko s Che Guevarou!

Znáte to, jdete na pivo, do divadla nebo na mrdačku, či máte chuť na ulici pro radost vyšikanovat pár pravičáckých havloblbů nebo úchylně vypadajících liberálů, a najednou zjistíte, že vaše tričko s Gottwaldem se zrovna pere na 1948 stupňů. Rolák s Píkou škrtí, a mikina s Toufarem je dobrá leda tak na zakrytí podlitin. Je to jisté, nemáte co na sebe! Každý slušný člověk by zkusil ještě sáhnout po poslední záchraně v tomto letním počasí, tedy čímkoliv s Kim Čong Unem, ale dva dny po sobě v tom horku? Tuto pachovou neřest ponechme raději v močovině koupanému disentu. Problém s vhodnou konfekcí ale nemá jistý americký voják, Spenser Rapone, který vše, jak si záhy povíme, vkusně vyřešil.

Až vám bude nějaký pravicový kuřbuřt vykládat vybájené pohádky o vymenstruovaných procesech s Miladou Čurákovou nebo jak se za socialismu nemohlo to či ono, či o mírumilovné a demokratické USA (blá, blá, blá…) ukažte mu prostředníček tak, jako zmíněný mladý muž.

Tento prst, toliko oblíbený mezi ženami, patří mladému muži Spenserovi Raponemu, který byl vykopnut z armády za to, že projevoval svoje příjemné, (a asi i nejlepší, co byly doposud vymyšleny) politické názory, čímž v armádě pěkně rozvířil vlny a takto se s nimi následně rozloučil.

Má pod čepicí!

Zdvižená pěst Spensera Raponeho, a vtipně zasunutý text „komunismus zvítězí“ ve vojenské čepici. Absolvent vojenské akademie USA West Point, květen 2016.

Armáda začala s fízlováním jeho sociální sítě, jako to u nás dělá liberální havlohnůj, a málem je kleplo! Chlapec má totiž celý Twitter od shora dolů hezky rudý, jak se sluší a patří. Na svém profilu má mnoho vtipných memů, kterými si utahuje z amerických úředníků. Armáda na něj vyvíjela politický tlak.

Poslední akční hrdina

Rozepnout a jedem! Skoro jako Superman. Mladý absolvent Westpointu postnul na Twitter fotku s CHE, a vyjádřil svůj politický názor. Lepší, než mít na klopě dožívajícího se inkontinentního Karla

Mladý 26-letý „commie-cadet“ se podle svých slov považuje za „revolučního socialistu“. Ve svém prohlášení píše, že vše začalo, když se zastal příspěvkem na sociálních sítích fotbalového hráče Colina Kaepernicka v boji proti rasové nespravedlnosti a policejní brutalitě. Tvrdí, že se jej důstojníci snažili umlčet a vyvíjet nátlak.

Opuštění armády je podle jeho slov „jedinou morální cestou“. Americkou armádu nazývá jako „okupační sílu“, která není nezištná a šlechetná instituce, jak je prezentováno v hollywoodských filmech.

Domnívám se, že zastat se utlačovaných a vykořisťovaných je ta nejcennější věc, kterou můžeme udělat jako lidé. Žádná práce by neměla stát v cestě tohoto boje, a to je také důvod, proč jsem se rozhodl rezignovat na funkci důstojníka americké armády.

Jako náctiletý jsem si myslel, že americká armáda je silou dobra a brání svobodu a demokracii na světě, ale moje zkušenosti říkají opak.

Brzy jsem spatřil, jak rozsáhlý je vojensko-průmyslový komplex. Studoval jsem jej a začal blíže chápat hrůzy a dopad imperialismu USA. Začalo mne pronásledovat, že více jak milion lidí, většina civilisté,  přišlo od 11. září o své životy. Ze vzdělání a zdravotnictví se vyvedla miliarda dolarů proto, aby se podpořilo 800 našich vojenských základen po celém světě.

Generálové zodpovědní za válečné zločiny – od bezuzdné destrukce afgánských a iráckých vesnic až po výstavbu mučíren – jsou odměňováni politickou mocí. Tyto smutné a nečestné pravdy by neměly být ignorovány.Spenser Rapone

Pár slov redakce

V současnosti se lidé, a především mladí, lidé aktivizují  a radikalizují. Po skoro třiceti letech přišla doba, na kterou jsme všichni čekali, kdy rozumná a poctivá mládež jako smetí, jako pavučiny, jako společenský odpad, odhazuje liberalismus jako trojského koně degenerace společnosti a kope mu bezedný hrob. Kapitalistický režim a jeho veřejnoprávní mediální terorismus a ideologie, role USA ve světě nebo lži o minulém režimu, to vše bylo demaskováno jako protilidové a protispolečenské lži. Generace, která režim zlikviduje chodí již mezi námi a nenechá se lehce zatlačit do kouta,  nebo šlapat po svých zaměstnaneckých právech, i kdyby Jakub Janda rozevřel zadnici milionkrát.