Bez cenzury: Izrael dnes raketami zaútočil na Sýrii!

Zatímco Sýrie bojuje proti teroristům a hodlá osvobodit Idlib, tuto poslední enklávu teroristů, západní země vyhrožují Sýrii útokem, pod už ohranou záminkou použití chemických zbraní.

Sionistický režim v Izraeli dnes z letadla raketami zaútočil na několik míst v Sýrii. Podle syrských oficiálních zpráv byly rakety sestřelené místní protivzdušnou obranou.

Tento útok vyvolal velké rozhořčení a znovu potvrdil, že je Izrael jedním z hlavních kompliců teroristů.

K celé odsouzeníhodné události se vyjádřil člen zahraničního výboru třídních odborů OS ČMS ( www.stavkuj.cz ) Martin Peč:

„Izrael nechce mír, nechce konec fundamentalismu a terorismu. Izraelská politika žije z války, mentalita se těší z agrese a ze snahy panovat, Izrael podporuje terorismus a sám je teroristickým státem. Ostřelovat Sýrii v době rozhodujícího tažení v boji proti terorismu je jen ukázka toho, co všechno je schopný tento rasistický režim podniknout, aby jeho terorističtí spojenci, mudžahedíni z různých zemí, udrželi svou moc na posledním kousku syrské země. Je to nechutná politika, ještě nechutnější je servilita českých politických kruhů k ní. Nelze v jedné větě mluvit proti terorismu a v druhé nazývat izraelský „stát“ ostrůvkem svobody a demokracie. Měli bychom si udělat jasno v tom, co chceme. Jestli být u rozvratu dalšího regionu a následně si teroristy nechat prolézt Evropu, nebo pomoct spravedlivému boji!“

Martin Peč se účastnil Mezinárodního fóra solidarity se syrským lidem v boji proti terorismu, válce a imperialistické agresi v syrském Damašku v září 2017. Při té příležitosti se osobně setkal i se syrském prezidentem Dr. Bašárem Asadem. Peč byl rovněž jedním z delegátů bruselského fóra solidarity s Kubou, Palestinou a Sýrií v říjnu minulého roku a následně přijímal syrskou odborářskou delegaci nejvyššího stupně na sjezdu Odborového sdružení Čech, Moravy a Slezska v Nymburce. Na pozvání syrské odborové centrály navštívil Damašek, kde jednal o intenzivnější spolupráci mezi ČR a Sýrií v oblasti odborů.

Vložte komentář jako první k "Bez cenzury: Izrael dnes raketami zaútočil na Sýrii!"

Zanechte komentář