Z tohoto bude po městě haló. Čtenář Ivan odstartoval útok na paní Miladu Sokolovou, nevybíravě, ale originálně!

Prostějovský nepříliš kvalitně psaný a notně servilní bulvár se stal dějištěm nechtěné propagace osobnosti bývalé radní za ODS, která by o takovou pozornost jistě neměla zájem. Prostějovský Večerník přinesl krajně stupidní a podlézavou zprávu o tom, že tato politicky mrtvá osobnost města zvítězila v anketě Žena regionu. O tom, že je to anketa podobně relevantní jako celé ODS raději pomlčme.

Vzhledem k tomu, že článek připomíná formou placené PR, můžeme ocenit nejen špatnou investici, ale i mylný dojem, že toto pseudoocenění někoho zajímá. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A to se právě stalo při komentářích k tomuto nesmyslnému článku.

Čtenář Ivan si v diskusi Večerníku opravdu nebral servítky:

„Promiňte, ale ta dáma je mi zcela od[zakázané slovo]á. Je to v podstatě chudák. Musí se nějak zviditelňovat, aby zástupně chránila své ego. Je to nicka, manžel te.pl.ouš š.u.ká v Bruselu. Ona se tahá s jedním policejním plukovníkem. Prostě život na houby. Tak politika a pseudohumanismus s bezdomovci ji dodává sebevědomí.“Ivan, The Čtenář

Kromě vtipného cenzorního zásahu ve slově „PORN“, které bohužel obsahoval výraz „odporná“, si klademe otázku kolik z tohoto výlevu je pravdy a kolik je toho postaveno na vodě, jako program ODS.

  • Je opravdu manžel bezvýznamné političky jinak orientován?

  • Byl nadpis o Petru Sokolovi a modrých ptácích dvojsmyslný?

V útrobách europarlamentu jsou stejnopohlavní svazky běžné i žádané a být asistentem arcigaye Jiřího Pospíšila může působit doslova jako coming out. Je to však nikoli politická, ale pouze soukromá záležitost, nad kterou si slušný pracující může leda odplivnout. Co je však jasné, že mez trapnosti byla překročena a že hry na Panenku Marii mohou skrývat nejen neskonalé ambice a touhu po uznání, ale i nepříliš líbivou minulost. Kdo ví?

Promluví pan Ivan i příště?

Pár slov redakce

Našim redaktorům nezbývá, než dodat, že to byla právě ODS a její politika, která dostala řadu občanů na ulici. Jestliže se dnes politicky a mediálně přiživuje na jejich neštěstí, podobně jako na neštěstí těžce nemocných lidí, pak to svědčí o charakterovém a morálním deficitu této části naší politické scény. Nespraví to ani zaplacené chvalozpěvy psané místními alkoholickými grafomany.

Odkaz na článek  Večerníku ZDEdoporučujeme číst rychle, než si Milada vydupe smazání komentářů!!!

P.S.: Podle nepotvrzených informací si paní Milada píše pozitivní komenty sama!

Líbil se Vám článek? Navštivte nás na Facebooku!