Čtenář Tonda soudí Prostějov: Zmrdi, transka, kurva, buzerant! Radši to ani nečtěte!

Naší redakci dnes došel dopis od čtěnáře Tondy. Ten vytříbenou formou glosuje místní dění. Až na několik nevhodných výrazů vám přinášíme svědectví prostého člověka, který prostě jen řekl, co si myslí:

„…paní milostkurva si dovoluje, paní ultraštětka diskutuje, pak diskuzi smaže. Hovno žena regionu! Prostitutka od Jevíčka. A pan manžel homosexuál? Kdeže, úplně obyčejný špinavý buzerant! Vždyť jsou to sprostá prasata, co se prosouložila ke korytu, nebýt Íčka, tak by ještě mydlila hajzly! A teď ta vizáž svaté má asi zakrývat to včerejší roztahování stehen před kdejakým nemytým vocasem.

Z jedné strany tihle zmrdi, z druhé protlačovaná žumpa vedená katolickým fanatikem a cherubínem. Ten ať píše, až mu varlata sestoupí do šourku! Co si myslí ta režimní žumpa? O co jde havlistickým estébákům?

Všichni víme, že mladý aktivista je transka, a že se vagíny štítí jak hokynář daní. Zdá se vám to normální? To radši sním vanu té polívky z místního, ve které je beztak nachcáno, než abych tleskal takovému zmrdovi. Ten je tak transparentní, že mu nevadilo zneužívání kinobytu, který měl fotr za lezení do análů ODS skoro zadarmo.

On ten neziskový humus, ta pink cosa nostra, to jsou špinavci větší, než bezďáci obechcávající Rejskovu.

Že jste se pokusili zabít Aleše, to vám, vy kurvy špinavé, jen tak neprojde! Ten světec a mistr kouzel vám začaruje šůlíny, že se vám zasukují a kundy budou dobré tak leda jako futrál na brejle.

Havlistky i kdyby se k smrti uholily, budou stále chlupaté jak peršan. I když ony a depilace, to je španělská vesnice!

Začarovaná kunda, to je horší než sámoška s EET!“