Drahoš pomož, brýle odlož!

Tak trochu jiný pohled na proběhnuvší prezidentskou volbu, očima Ladislava Spáčila o drtivé porážce havlomafie, kde občané odrazili liberální manipulace i mediální terorismus.

Nedávno jsem navštívil šikovnou mladou rodinu, své známé, a zevrubně a odborně jsme analyzovali blížící se volby i exotické prezidentské kandidáty: kokot, píčus, zmrd, eurobuzerant, klasický i prašivý čurák, pražská vekslácká kurva nebo také kripl z Jablunkova.

Dospěli jsme k názoru, že proti Zemanovi liberální extremisté nasadili hned několik fiktivních soupeřů proto, aby se v druhém kole, ať už se tam z nich dostane kdokoliv, případně spojili proti Zemanovi. Bylo to samozřejmě předem domluvené a průhledné, což se později i ukázalo.

I když druhé kolo dopadlo jak dopadlo, a vítězství Zemana bylo těsné jak evropská řiť Jakuba Jandy (můžeme dokázat videomateriálem), je to obrovský signál voličů, kteří liberálním extrémistům neustoupili a naopak šli tvrdě do protiútoku. Podle všeho všichni ti nerozhodnutí, všichni ti, kteří viděli, co se dělo, neměli jinou možnost a z odporu ke kavárensko-mediální žumpě to Zemanovi prostě s chutí hodili. Toto již neomylní analytikové v médiích neřeknou, nemohou ustoupit z mantry: „kdo nevolí podle našeho je starý, nevzdělaný hlupák z vesnice co smrdí korunou.“

Připomeňme staré havlopraktiky: petice, různé Kroměřížské výzvy (název odvozen podle oblíbeného léčebného zařízení), povolání na pomoc komedianty a známé tváře (do kterých by nejeden soudný občan plivnul) k nabytí dojmu „všelidové“ podpory, reálně však omezena tak na jedno menší televizní studio.

Zřetelná byla i podobnost s marketingem a strategií, které byly k vidění v minulých politických hrátkách TOP 09.

Nešlo ale pouze o Zemana, toho vem klidně čert i s jeho domácí oligarchií a Nejedlým. V těchto prezidentských volbách lidé řekli jasně a zřetelně: „Dost pohrdání lidmi. Dost bylo pravdoláskařského smradu. Nenecháme se šikanovat liberalistickou lůzou.“

Nevyhrál Zeman. Prezidentské volby byly jakýmsi antiliberalistickým referendem, v němž vítěznou bitvu svedli občané nad havlosexuální mafií.

Mediální terorismus a manipulace zaměřené pouze proti jednomu kandidátovi – v tomto havlorežimu jde o pojetí demokracie tak, jak ji chápou havlosexuálové všech barev.  Prakticky veškerá režimní média propagovala heslo „antizeman“, liberální trollové manipulovali diskuse i ovlivňovali, jak už jsme zvyklí, veřejné ankety, kde v jedné bylo dokonce pro Drahoše více jak 60 procent. Objevila se i profesionální videa nabádající k nevolbě Zemana. Na Facebookové reklamě knížete vystřídal Drahoš. Manipulativní a zavádějící byl i server Demagog, který byl účelově citován režimními médii a stanul tak po boku dalších „neziskovek“ s jediným a správným názorem, podporovaným americkým velvyslanectvím. O ČT, která nyní mobilizuje, netřeba mluvit.

Na návštěvě u známých jsem si hrál s jejich ani ne ročním dítětem. Znáte děti (pokud tedy nejste buzerant nebo frigidní píča z Prahy) samá sranda a roztomilost, ale také uslintané hračky, nesrozumitelné žvatlání a sem tam nějaké to hovínko. To můžeme tolerovat u malého děťátka, ne však u starého klacka, co se neúspěšně dere na post prezidenta. Na rozdíl od nejtrapnějšího kandidáta Horáčka, který si už zametá cestičky a zaskočeně koktavým hlasem prohlásil, že Zeman je taky jeho prezident, budou mít další zbylí co dělat, aby vysvětlili, jak investorům prošustrovali několik desítek mega na kampaň.

 Jó, být chudák a naivní loutka se nevyplácí.

 P.S.: Tento text byl kromě  diakritiky a interpunkce financován ruským velvyslanectvím.