Existují ještě nezaprodaní umělci? Tento mladík z Prostějova vám to dokáže!

Známý umělěc z Prostějova, pan Aleš Rozsíval, který byl v minulosti šikanován hlasately proamerické propagandy, pátou kolonou USA a Izraele – Havlisty – se dostal do povědomí nejen svými uměleckými vystoupeními, ale také ráznými názory, které útočí na protilidovou politiku pravice. V nedávném rozhovoru zde nám přiblížil, co si myslí o politice, Václavu Havlovi a jeho nohsledech. Každičké jeho slovo by proto mělo být vytesáno do kamene, má totiž v dnešní době, nasáklé podržtaškovstvím, patolízalstvím a oportunismem cenu zlata.

Pan Aleš, známý iluzionista, se vyjádřil ke gigantické mediální masáži, za níž však nestojí masy, ale hrstka myšlenkových impotentů, buzerantů, nedepilovaných zrůd a polobezdomovců. Věříme, že Jeho slova Vám v současném marasmu plném havlistické propagandy budou znít jako rajská hudba.

A nyní citujme muže s velkým M, Pana Aleše:

Tak se na staroměstkém náměstí sešly stovky zaprodaných hajzlů a velezmrdů. Je potřeba komunisty na ty kurvy. Za Husáka drželi ze strachu tlamy, protože by po nich od esenbáků dostali. Také nesouhlasím se Zemanem. Ale čeho je moc toho je moc ty urážky sprostoty. V jiných zemích by ti zmrdi z Prahy dostali kulku do palice. Říkám, co Pražák to zmrd, zloděj, vrah, vlastizrádce a zkurvenej prozápadní prohavlovskej kolaborant.Aleš Rozsíval

Více o panu Aleši najdete v kategorii: Sváteční slovo Aleše Rozsívala

Líbil se Vám článek? Navštivte nás na Facebooku!