Extrémní a šokující: Češi uznávají Klementa Gottwalda i 70 let po jeho zvolení!

Před 70 lety byl zvolen prezidentem Československé republiky významný představitel pracující třídy obou našich národů, revolucionář, bojovník proti fašismu a kapitalismu Klement Gottwald. Tato vůdčí postava třídního boje pracujících proti buržoazii a reprezentant moskevského křídla našeho odboje v období 2. světové války nastoupila za všeobecného potlesku na Pražský hrad, aby na postu prezidenta republiky stanula osobnost symbolizující novou éru, éru vlády pracující třídy v naší vlasti.

Ačkoli je jméno Klementa Gottwalda spojeno s výrazným zlepšením života pracujících, rozdrcením pravicového puče v únoru 1948 a s neústupným bojem proti vnitřním nepřátelům, bývalým kolaborantům, někdejším vykořisťovatelům, kteří žili z práce zbytku národa a s agenty zahraničních rozvědek, v nynějším neoliberálním režimu je nahlížen v negativním světle a jeho jméno je haněno pomocí vymýváním mozků našim upadajícím školstvím a nepříliš kvalitními médii.

Přesto průzkum veřejného mínění, který byl nejméně půl roku zatajován, mluví o osobnosti prvního dělnického prezidenta v mysli našich občanů poněkud jinak. I přes výhrůžky zveřejňujeme šokující výsledky průzkumu nejmenované agentury, které svědčí o tom, že pravda zůstane pravdou, a že by i dnes národ uvítal takového Gottwalda, který by z české země vymetl oligarchy, šmelináře a vlastizrádce.