Havlistické hyeny špiní ruské oběti leteckého neštěstí!

Dne 25.prosince 2016 jsme obdrželi tragickou zprávu o neštěstí ruského letounu, které si vyžádalo 91 obětí, včetně 64 členů Alexandrovova hudebního souboru. Letadlo mělo letět do syrského Aleppa a uměleckým vystoupením se mělo se Syřany podělit o radost z vítězství nad teroristy v tomto městě. Zatímco morální lidé pociťují smutek, česká pravice slaví. Jak jinak – věrna svému morálnímu kreditu bestií a vlastizrádců.

Kupříkladu obdivovatel ukrajinských nacistů z TOP 88 Štětina napsal na svém Twitteru:

„Alexandrovci jsou vojáci.Byli osudem ušetřeni potupy tance na hrobech mrtvých z Aleppa.Těch mrtvých, které zabili jejich kolegové ve zbrani.“

Řada slušných lidí se však těší, až zatancuje na jeho vlastním hrobě za tyto a jiné výroky, kterými se zařadil mezi hnědé košile.

Další antikomunistická a liberální zfašizovaná chamraď se přidává: Konečně jste odhodili masky lidí a teď národ vidí, že jste zrůdy a kreatury!

Co jim v tak smutné chvíli na tak nechutné výroky do očí říct? Jste havlistická fašistická prasata a jediná forma komunikace s vámi je bič!

Dnes je naprosto jasné, že si národní čest ubráníme jen deratizací hnědých potkanů a vytržením tohoto fašistického plevele.

Věčná sláva obětem leteckého neštěstí,

upřímná soustrast pozůstalým, ruskému národu a kulturnímu světu!

Fotka uživatele Наташа Радуловић.