Havložumpa 168 hodin útočí na Grospiče: Líp být stalinista než gej jako Pospíšil!

Zatímco pražská homokavárna útočí na komunistu Stanislava Grospiče, Moravanům se zvedá kufr z návratu comingoutovaného pravicového „homosexuála“ (buserant, poz. red.) do politického života. Televize zhnusení lidu nereflektuje, zato dala průchod publicistické kejdě, která útočí na slušného člověka, aby obhájila neobhajitelné. (pozn. redakce: „ČT, jste prasata a hovada!“)

Havlozrůdný a přitom amatérský pořad údajně „České“ televize účelově zaútočil na nově jmenovaného předsedu mandátového a imunitního výboru sněmovny Stanislava Grospiče. Bláboly o vězeňkyni Horákové měly dehonestovat lídra třídních odborů. Podsouvání odpovědí o prvním dělnickém prezidentovi a „výpovědi“ politického lumpenproletariátu pravice a disidentů (vlastizrádná špína, pozn. red.) jen umocnily pozitivní dojem, který Grospič potvrdil svým dost výrazným volebním výsledkem.

Typický havlohnůj na sebe nedal dlouho čekat. Ukřivděný Petr Fiala, odstoupený Kalousek a Pospíšil doslova zahřívající nejen židli předsedy TOP 09 jsou zřejmě těmi jedinými prominenty, které žumpa ČT vystaví na piedestál novodobých českých dějin. Pro ty ostatní vystačí bláboly a verbální průjem o „politických „ procesech s kriminálníky na počátku 50. let, o dobytcích tzv. disentu let 70tých i o politickém vězni roku 89, který přece nebyl ničím jiným než maňáskem STB.

Ale zeptejme se lidu, co si o podobných útocích myslí:

„Proč útočí na Gottwalda? Nerozumím. Padesátá léta byla naším nejšťastnějším obdobím“, míní Milan (83).

„To budeme vychvalovat kdejakého kriminálníka?“, ptá se Božena , zřejmě mířící svou otázku na propadák o Horákové.

„Zlatá normalizace. Jen tu disidentskou lůzu měli protáhnout Jáchymovem, aby ti lemplové taky jednou v životě něco dělali“, dosvědčuje obecné přání Pavel.

„Charta 77 byla jen loutkové divadlo STB, nic jiného“, řekl redakci Richard.

„Všechno lepší než teplé Pospíšil“, doplňuje Miroslav K.

„Buďte rádi, že je Havel už za nama“, hlasitě vstoupil d diskuze Bohumil Stejskal.

„Líp stalinista v čele výboru, než ta chamraď z Charty, která nezná ani základy hygieny. Viz poměry na Hrádečku!“, rozhořčila se Milada.

Zazněl hlas lidu.

Příště: KRITIKA: Film o Horákové byl točen v šibeničním termínu! PROPADÁK!!!