Hele kekel v Praze otevřeli Alej objetí toalety!

Je to již ne tak dlouhých 70. let od doby, kdy pravici pořádně rozbolel zadek. Kupodivu to tentokráte nezpůsobilo pro antikomunisty typické řiťolezectví, homosexuální styk, pálivé papričky nebo konzumace polských potravin, ale pořádná a správně směrovaná gottwaldovská bota, která tehdy sedla jak prdel na hrnec.

Na čarokrásné a sladké únorové dny zamačkává slzu nejeden pamětník doby, ve které bylo celkem hezky, nepršelo a svítilo sluníčko, což se nedá říct dnes, kdy očekáváme silné mrazy až -20°C a zahřát se je možné jen v přítomnosti Václava Moravce, Jiřího Pospíšila nebo Jakuba Jandy.

To ale pro některé neplatí, a proto bylo v Praze uspořádáno setkání, které svolal klub přátel fekalofilů Hele kekel u příležitosti otevření Aleje objetí toalety. Fekalisté by tak rádi svým sympatizantům připomněli evropské hovnoty.

Zapáchající atmosférou se nesly vůně lejen nejrůznějších tvarů a barev. Jednotlivým řečníkům musely být po skončení projevů podávány rolky toaletního papíru k otření orálního otvoru, protože to byly skutečně výživné sračky.

K mírnému Faux pas došlo u výstavy toalet, kde se návštěvníci snažili hromadně objímat přítomné pány Hermana a Drahoše, a organizátoři museli přes mikrofon desetičlennému davu vysvětlovat, že dva zmínění nejsou předměty expozice, byť by v jejich případě šlo o pořádné výstavní hajzly.

U vedlejšího stánku už stáli připraveni ne příliš vonící disidenti, kteří soutěžili v konzumaci hoven. A že toaleta není jen o „tvrdé měně“ dokázaly i disidentky, které na vyžádání rozčapené kropily své liberální publikum.

Nevíte, kam za kulturou? Jeďte určitě do Prahy! Pokud jste prase a hovado, budete se tam cítit jako doma!

V PŘÍŠTÍM ČÍSLE: NUTILI MĚ PÍT MOČ DISIDENTEK!