Hladomor v KLDR? Fotografie dokazují opak!

Ať Korejci udělají cokoliv, vždy jsou kapitalistickými médii osočováni a jejich režim démonizován. Svědectví o hrůzách z KLDR záměrně vypráví pochybní „utečenci ze severu“ před kamerami, a jsou zváni do televizních pořadů, aby očernili režim KLDR. A svět tomu všemu věří, dokud není vše, jako vždy, vyvráceno.Přitom neexistují jediné fotky, jediná videa a záznamy. Podobně jako nesmysly z bible antikomunistické propagandy „Útěk z Tábora 14“. Kniha byla vymyšlena a vylhána autorem, inu byznys je byznys a dobré příběhy se dobře prodávají…

Stanoviska KLDR, ale nikdo nezveřejňuje, nikoho nezajímají a do médií se nedostávají. O zemi objektivní článek v mainstreamových médiích nenajdete, pouze pomlouvačné a dehonestující články napsané prokapitalistickým prizmatem. Zajímá vůbec někoho názor KLDR, jako je například tento?

Lidé, o kterých kapitalistická média tvrdí, že byli „strašným“ režimem KLDR rozstříleni, zázračně ožívají a objevují se v severokorejských médiích. Buď je režim Kim Čong Una opravdu zázračný, nebo kapitalistická média jednoduše lžou. Popravy roztrháním psů, raketami, tankovými projektily – to vše jsou výmysly a báchorky, mající mentálně paralyzovat obyvatelstvo kapitalistických zemí proto, aby uvěřilo, že neexistuje alternativa k našemu režimu exekuční mafie, nezaměstnanosti, zpanštělých arogantních majitelů firem, bezdomovectví, státního zadlužování, nízkých mezd, sociální nejistoty a ekonomických krizí.

Skutečnost, o které se média nezmiňují je ale taková, že Korejci bojovali proti japonským okupantům, později proti USA, které nejen, že se dopouštěly nepředstavitelných zvěrstev (zpráva zde), jenž nečinili ani nacisté, ale rozdělily národ na dvě části, z nichž jedna je kapitalistickou kolonií USA (na území Jižní Koreje je asi 30 tisíc vojáků USA) a druhá platí za svoji nezávislost obrovskou cenu (mezinárodní sankce, obchodní blokády, musí snášet nepřátelskou informační válku, skutečné atomové vojenské provokace a další).

Ke krizi a nedostatku potravin skutečně došlo v 90. letech, kdy se socialistický tábor pod vlivem škodlivé perestrojky  zhroutil, RVHP rozpadlo, a KLDR tak stála sama pod embargy proti celému imperialistickému světu. KLDR V 70. letech dokonce zajišťovala obyvatelstvu vyšší životní úroveň a ekonomický růst, než bratr na jihu, o tom ale kapitalistická média také nehovoří.  Situace se dávno zlepšila, pomluvy přesto zůstávají.  Korejci se těmto tématům nevyhýbají, ale vědí, že pakliže mají uhájit socialistický systém, je nutné mít pevnou páteř, odhodlání a pokud to situace vyžaduje, tak i atomové zbraně, jejichž odstrašující efekt zajistí na poloostrově mír. Prohlášení KLDR k testu vodíkové atomové bomby

Jejich režim nepodléhá krizím. Nezaměstnanost a bezdomovectví neexistuje. Kriminalita je na nízké úrovni a prostředí neobsahuje konzumní a odpadní kulturu, ba ani reklamy. Jídlo má  přirozenou chuť, není vyráběno pro zisk soukromých firem a neobsahuje chemii tak, jako je tomu u nás. Lidé, přestože asijská mentalita je kolektivistická, jsou vychováváni k úctě ke společnosti, tradicím a národním hrdinům,  lásce k hudbě, sportu, kultuře. Osobní rozvoj zde neznamená zbohatnutí, ale splátku společnosti a radost z rozvoje své země.

Prostějovská PRAVDA Vám přináší obsáhlá fotoalba z KLDR, která budeme dále rozšiřovat, aktualizovat a doplňovat. Je toho opravdu hodně, dejte si kafíčko, zapalte cigaretku a v klidu si alba projděte.

 

 

Oslavy 70. výročí založení Korejské strany práce

Armáda

Azylový dům v Pyongyangu

Elektrárna Ryanggang a slavnostní otevření

Hotel Sosan

Institut medicíny – Pyongyang

Lázeňský komplex – Munsu

Letištní terminál – Pyongyang

Nové metro