Hlupák Trump zuří, Kim Čong Un nikdy neustupuje, Korejci budou grilovat v Bílém domě!

Korejský poloostrov je na pokraji války, která může nastat každou minutou. Situaci po amerických provokacích se snaží uklidňovat Čína. Po nedávné agresi proti Sýrii se Spojené státy chystají úderem narušit suverenitu KLDR. Narazily ale na odhodlaného nepřítele.

Kromě nesmírně agresivních vojenských cvičení amerického vojska a jihokorejské armády u hranic KLDR, které letos nacvičuje obsazení severokorejského hlavního města a vyvraždění generality, se Američané odhodlali po siláckých výrocích ministra zahraničí k dalšímu kroku. Naivně s myslí, že Korejci ustoupí.

DOPORUČUJEME: Svět odsuzuje USA za Sýrii: „Útok nebude tolerován, zvýšíme vojenské kapacity“, přidala se KLDR!

Do oblasti míří americká letadlová loď, ze které může přijít úder stejně, jako tomu bylo nedávno v Sýrii. Korejci reagovali rychle a rozhodně ne ústupky. Po napadení Sýrie kromě solidarizujícího stanoviska prohlásili, že je tato fašistická akce pro ně pobídkou k dalšímu zbrojení.  Jejich tisková agentura KCNA přinesla mimo jiné i tato razantní slova:

„Naše nejtvrdší protiopatření proti USA a jejich poddaným silám budou přijata tak nemilosrdným způsobem, že nedovolí agresorům, aby přežili!”

Kdo zná korejskou historii a ví, jaké neskutečné odhodlání tento národ prokázal ve válce let 1950-53, ten pochopí, že i přes ztráty je možné, že příští oslavy narozenin věčného prezidenta mohou být ve washingtonském Bílém domě. Pokud jej předtím nezasáhne severokorejská raketa.

DOPORUČUJEME: Spojené státy chtějí třetí světovou válku? V KLDR možná narazí

Kdo zná mentalitu Korejců zvyklých bojovat a vítězit proti přesile, ten ví, že se na rozdíl od zchouloustivělých Američanů tlaku nezaleknou. Naopak, berou celou záležitost jako hru. Na ohrožení válkou si už prostě zvykli.

Tito sympatičtí lidé se vysmívají sankcím OSN. Kde byla tato organizace při agresích proti Jugoslávii, Iráku, Líbyi a Sýrii? Korea ale nehodlá skončit osudem Libye, naopak neustupuje ani o krok a vyžaduje pouze jednání rovného s rovným – jak se sluší na suverénní stát.

DOPORUČUJEME:Od založení KLDR je stále aktuální: Vyhostit USA z regionu a sjednotit poloostrov!

Americký Hitler, křikloun, manžel prostitutky, loutka tel Avivu  a prvotřídní hlupák Trump zuří před neústupností maršála Kim Čong Una. Amerického křupana překvapila odvaha státníka nezávislé země. Vnuk Kim Ir Sena se rozhodně před americkými zrůdami hrbit nebude.

Dle zpráv západních médií se další jaderný test chystá v čase oslav 105. narozenin Kim Ir Sena.  Bílý dům má tak o zábavu postaráno.

Přejeme Korejcům vše nejlepší v obraně jejich svobody a nezávislosti před americkým imperialismem. Žádné rakety není škoda, aby ukázali, že si nepřejí narušit svou zemi důstojnosti americkou zvrhlostí a stupiditou.

Více o KLDR ZDE

Líbil se Vám článek? Navštivte nás na Facebooku!