Komunista a lídr třídních odborů Grospič poslal gratulaci do Sýrie!

Předseda Meziparlamentní skupiny přátel ČR – Sýrie , poslanec a lídr třídních odborů OS ČMS JUDr. Stanislav Grospič se exkluzivně vyjádřil k aktuálnímu výročí syrské revoluce v roce 1963. Stanislav Grospič adresoval svá slova syrskému lidu :

„Chtěl bych pogratulovat celému syrskému lidu, prezidentu republiky, vládě, Národní pokrokové frontě a Socialistické straně arabské obrody (BAAS) k 55. výročí revoluce, která otevřela cestu k budování opravdu nezávislého a moderního syrského státu, k zemi stabilní, tolerantní a revoluční.

U této příležitosti bych rovněž připomněl významné vazby syrského a českého lidu, které se netýkaly jen ekonomické spolupráce, ale skutečného přátelství a společné snahy o pokrok , spravedlnost a mír. Vážím si respektu Syřanů k naší vlasti, jejich citů , které v Česku opětují všichni, kteří věří v porážku barbarství a kriminální agrese. Považuji rovněž za důležité popřát mnoho úspěchů ke konečnému vítězství syrského lidu v boji proti imperialismu a fundamentalismu.“