Komunista Zachariaš: Pražská kavárna je asociální lůza!

K oblíbenému tématu politického kavárenství, které v Praze i Brně provozuje totalitními způsoby pravdoláskařská smečka psychopatů, se vyjádřil i lídr vyškovských komunistů a jihomoravský kandidát do sněmovny Filip Zachariaš. Ten si servítky nebral a s typickou Moravskou otevřeností sdělil svůj názor na nepříliš voňavou věc:

„Pražská kavárna i se svou brněnskou filiálkou, to je jen asociální lůza neschopných a se sebou nespokojených lidí, kteří kazí vzduch ve společnosti a snaží se lidi vyšikanovat k obdivu ke své vlastní zvrácenosti. Tito lidé, kteří v reálném životě nedokázali ani vyplnit složenku, asi vyžijí ve svých myšlenkových pochodech se zapšklým antikomunismem a trapným kultem osobnosti, ale pro českého poctivě pracujícího člověka jsou dílem k smíchu, dílem k pohrdání.

Vůbec mě nezajímají nějaká stanoviska agresivních exotů, kteří by měli mít lékařský zákaz vstupu do společnosti. Pro mě jsou prioritní názory pracujících, mladých i seniorů. Pro mě jsou zásadní jejich životní podmínky, zlepšování těchto podmínek. Zajímají mě životní potřeby našich českých lidí, jejich naplňování a celkově rozvoj společnosti. A proto prostě musím projevit naprostý nezájem ke kejhání potrefených hus, pravdoláskařských psychopatů, asociálních jedinců, žijících v jiném vesmíru s egocentrickým sklonem vyžadovat si úctu za své nijaké životní dílo. Nezajímá mě politika kavárenských stolků politického i lidského lumpenproletariátu, ale zájem českých pracujících, kteří jsou solí a podstatou naší země.“