Komunista Zachariaš: Přeji si odchod TOP 09 na smetiště dějin!

I když je vliv dožívající strany pravdy a lásky TOP 09 ve společnosti marginální a vyjma kavárenských asociálů budí její vyjádření většinou nezájem či pohrdání, přece jen si udržuje vliv v režimních médiích. I přes osobnostní a intelektuální deficit si tato partaj nakupuje pomocí vylhaných průzkumů zdání, že neskončí pod pětiprocentní hranicí vstupu do poslanecké sněmovny. Přímo a nikoli vyhýbavým či diplomatickým stylem se k této staré struktuře vyjádřil i lídr vyškovských komunistů a možný budoucí jihomoravský poslanec Filip Zachariaš, který s upřímností Moraváka naplno řekl, že by ho konec TOP 09 stejně jako ODS potěšil:

„Samozřejmě neberu ty vylhané předvolební průzkumy příliš vážně. TOP 09 je taková asociální struktura, kterou už nikdo až na několik pražských fanatiků nebere vážně. Strana jedné monstrance s programem latentního antikomunismu a rusofobie musí jít logikou věci pod zem, tedy pod pětiprocentní hranici. Za všechno zlé, co tento politický lumpenproletariát provedl českému národu, bych jí to ze srdce přál. Tato strana vyhlásila třídní boj seniorům, hendikepovaným, mladým pracujícím i těm , kteří marně očekávají odchod do důchodu. Dílo této strany bude ještě mnoho dalších let citelně znát na životní úrovni českých občanů, kterou nedělají grafy o blahobytu české oligarchie a jejich politických kompliců. TOP 09 dala církvi do chřtánu kus našeho národního majetku a na nás českých lidech je vybojovat teď to ,co bylo a je české. Podobně je to s naší suverenitou, kdy se v této otázce naplno projevilo vazalství zmíněné strany k Washingtonu, Bruselu, Berlínu a Tel Avivu. Byli jsme nuceni být u každého svinstva a roky bude trvat, než navrátíme českému národu tvář v zahraničí i doma.
Po této straně zbude odér fašizační šikany těch, kteří nepřistoupili na její historické i politické lži, zůstane trapný kult osobnosti ,vulgarizace politické kultury, vyžilý a nikým nechtěný antikomunismus a rusofobie. TOP 09 napáchala ve své zvrácené ideologii a protičeském charakteru mnoho zla a já ze srdce doufám, že toto Bratrstvo kočičí pracky skončí brzy na smetišti dějin podobně, jako upřímně přeji tento konec jejímu dožívajícímu předchůdci ODS. Vláda obou těchto stran byla jednou z největších tragédií českého národa za posledních 25 let, i když vlády předchozí ani následující nebyly zrovna nijak hvězdnými.“