Komunisté vrací úder Pospíšilovi: Jeho ideální svět jsou vylízané čokodíry a ocumlané kabanosy! Je být antikomunistickým pederastem IN?

Homosexuál a europoslanec za havlistickou TOP 09 se ve svých teplých komentářích otřel o výročí vítězství pracujícího lidu proti pravicovému puči 25. února 1948. Přeběhlík z lumpenproletariátní ODS doslova svým facebookovým perem napsal:

„Snahy o legitimizaci komunistů jsou u nás v poslední době zřejmé. Dějí se věci, které ještě před několika lety byly nemyslitelné: premiérem země byl jmenován bývalý agent StB, KSČM vyjednává o účasti ve vládě a prezident republiky dokonce jede na sjezd komunistů. O to víc je podle mě důležité si připomínat historii a mluvit o tom, co komunisté v Československu způsobili. Události jako komunistický převrat v únoru 1948 nesmí být zapomenuty.“

A směle žlučovitě pokračoval:

„Miloš Zeman s Andrejem Babišem legitimizují komunisty a přiblížují je účasti na vládě. A to v době, kdy si připomínáme 70. výročí od tragického února 48. K tomu nemůžeme mlčet. V neděli se proto připojíme k mnoha z akcí, které se konají k uctění památky obětí komunismu, připomenutí komunistického převratu a odmítnutí KSČM ve vládě. Pokud nechcete komunisty zpět u moci, připojte se také. Díky“

Na závěr ještě přidáváme tuto vzkazku:

„Letos je 70. výročí od tragického února 1948. V mém ideálním světě by u této příležitosti šel prezident České republiky uctít oběti komunismu k památníku Milady Horákové, mluvil by tam o zločinech komunistického režimu a vyzval by národ k poučení z minulosti. V reálném světě jde Miloš Zeman na sjezd KSČM..“

Slovo normálních lidí:

V ideálním světě by si možná soukmenovci pana Jiřího vzájemně lízali čokoládové dírky a cumlali své kabanosy. My, slušní čeští lidé, kteří neobdivují stejnopohlavní prcání, si s chutí, úctou a láskou vzpomeneme na fenomenální vítězství československých pracujících v roce 1948.

Na rozdíl od vlády Pospíšilovy ODS či TOP 09 jsme byli 40 let svědky rozvoje, budování a posilování sociálních výhod.

V souvislosti s orientací zmíněného pisatele uvádíme, že nemáme nic proti nekonformní debatě o tom, co si čtenáři představují pod pojmy jako „úchylárna, zmrd, kuřbuřt, vykuřpytel“ nebo „deviant“. Pro kultivovanost textu však odmítáme jakékoli užívání vulgárních výrazů jako např. „buzerant“.

K panu Pospíšilovi, který teď na Václavském náměstí zažívá orgasmy antikomunismu dodáváme, že se  v médiích často skloňovalo partnerství tohoto politika s havlistickým moderátorem Moravcem (neplést se zasáncem Evropských hodnot 1939-45 Emanuelem Moravcem).

Pospíšilovo jméno bývá rovněž v indiskrétních souvislostech spojováno s hanáckým „politologem“ Petrem Sokolem, který je často zván do ČT.

PŘÍŠTĚ:

RADY PRO ČTENÁŘE: Jak teplouš oškubal starou bábu a dal ji do hospicu!

8. března se ve Vašich trafikách objevuje nový politický časopis ZKURVYSYN!!!