Kreslíř Prostějovské PRAVDY: „Seru na kauzu se sirotky, liberálové a jejich NATO a USA je pomáhali vyrábět“

A je to tady znova. Defektní panoptikum liberálních pokrytců sesbíralo tu drzost, že vylezlo z evropských čokoděr a  dovoluje si opět, bez jakéhokoliv morálního mandátu vnucovat populaci svoje pokřivené pseudohodnoty.

Domácí tvaroh a špína za ráfem EU a NATO smrdí o to víc, protože není společenská poptávka po jejich deviacích. Proto motor dalšího liberálně-propagandistického kolotoče hoven jede na milión procent, aby vám vnutili svoji zvrhlou vůli a přesvědčili vás, že jste kripl a máte držet hubu, zatímco oni jsou elita.

Všimněte si tohoto havlistického pokrytectví:

„Velice mě mrzí, že náš návrh přijmout 50 sirotků ze Sýrie neprošel. Jako bychom již ztráceli kontakt s našimi křesťanskými hodnotami,“

Abych se přiznal, z vysoka mrdám na křesťanské hodnoty. Deficit má být prý 40 mld. a není to tak dlouho, co jsme teokapitalisty obdarovali restitučním dárkem.

Šáša Mitro se zastává na Novinkách TOP 09 a cituje Langšádlovou. Té samé TOP 09, která podporuje (křesťanské hodnoty) fašismus na Ukrajině (Štětina), té stejné TOP 09, která ústy Peckové tvrdí, že se důchodci přizpůsobí, a že je třeba jim místo peněženek naplnit duši (LOL).

Srát na pseudokauzu se sirotky. Tady jich je záměrně použito k citovému vydírání a politické hře, démonizaci těch, kteří je nechtějí přijmout, ať už z racionálních důvodů nebo populismu. Ještě jinak. Češi jsou tolerantní, není to národ posránků a tupců zatlačených do kouta, jak se nás snaží liberální média a jejich loutky přesvědčit. Vždyť premiérem je Slovák Babiš, Okamura je Japonec (možná i žid) a Feri má afro jak štětku od nemytého hajzlu po burčáku. A co? Nikomu to nevadí.

Celou situaci vystihuje úryvek z textu Prostějovské PRAVDY a měl by být tesán do deliberalizačního kamene:

Vnucujete své liberálně-chlupaté podpaží nebo přirození pod nos náhodným kolemjdoucím a ty, kteří upozorní na to, že páchne označujete za netolerantní xenofoby?

Klidně za mně, ať se jich přijme nebo nepřijme třeba 100 miliard – je to úplně jedno. Jde tu o manipulaci, havlistické pokrytectví. Fakt, že havlisté hájí všechny možné menšiny, od čoklařů, cikánů, buzen, islamistů, jen ne většinové obyvatelstvo, které se stalo levnou pracovní silou pro německé koncernáky v zotročené zemi, jejíž není už lautr nic, dokazuje, jak extrémistický, protilidový a protinárodní liberalismus je.

Je to další masáž, kampaň. Rekapitulujme:

Každoroční kampaň k STB puči

Kampaň Brady

Kampaň Tibet

Kampaň Havel

Kampaň srpen 68

Navíc liberálové hájili všechny genocidní války NATO, USA, Izraele, Saúdů. A teď se máme posrat? Liberálové sirotky pomáhali vyrábět ve Vietnamu, Jugoslávii, Iráku, Libyi, Afghánistánu, Sýrii. O Jemenu záměrně mlčí, protože tam mají kámoši USA – Saúdové – zájmy. Mám je brát vážně?

Takže prosím, drazí libtardi, vezměte jich kolik chcete, ale ze svého, a garantujte, že těžce nabyté prostředky a úsilí našeho národa vynaložené na cizince se společnosti pozitivně vrátí v růstu životní úrovně zaměstnanců.

Pokud to nedokážete, vezměte si je na záda a běžte třeba do prdele. Nikdo se z toho podřezávat nebude.

Ladislav Spáčil, deziluzionista