Má Sobotka hovna v rovnátkách? Extrémistické politické loutky schvalují vraždy v Sýrii!

4.dubna se objevila zpráva, že v Chán Šajhúnu v Sýrii byl proveden chemický útok, při kterém zahynuly desítky lidí. Okamžitě měli všichni političtí šašci loutkových režimů USA v Evropě jasno. Tak jasno, že za viníka bylo označeno nejdříve Rusko, což dlouho, asi den, nevydrželo, a nyní je vše bez vyšetřování svaleno na Asada. Toho již stačil dokonce rozčepýřený blonďák z bílého domu nazvat „diktátorem“. Jak typická, ale již stará známá překonaná mediální masáž. Netrvalo to dlouho, viďte? Buď jsou vyšetřovací komise rychlejší, než rychlost světla, nebo tu zkrátka a dobře něco smrdí.

Proč by Asad, na úsvitu stabilizace Sýrie používal chemické látky, když Sýrie je nejen pod obrovským tlakem, ale také pod drobnohledem tajných služeb a médií? Proč by riskoval?

Když světoví zločinci ukazují prstem

TURECKO – obchodní partner Islámského státu a vrah Kurdů:

Tugrul Turkes„Já tu vidím důkaz, že syrský režim útočil na civilisty“.

Recep Erdogan  k útoku USA na Sýrii„Je to pozitivní opatření proti válečným zločinům, které páchá Asad a jeho režim chemickými a konvenčními zbraněmi. Ale stačí to? Neshledávám to jako dostatečné. Pod záminkou boje proti Daiš by neměly být páchány zločiny proti lidskosti a vraždit děti.“

Dnes se každý rád ohání dětmi, od Erdogana až po našeho Zemana.Neméně skvosté je ovšem od tureckého ministra spravedlnosti následující vyjádření: „Vědecké vyšetřování potvrdilo, že Asad použil chemické zbraně,“  Co na to říct? Prostějovská PRAVDA má například věděcky potvrzeno, že pravdoláskařům smrdí přirození více, než romům a taky se tím nijak nehonosíme!

FRANCIE – likvidátor statisíců životů v Libyi a spolupachatel vraždy Kaddáfího

Hollande – „Syrský režim znovu popírá odpovědnost za tento masakr. Tak jako v roce 2013  Asad sází na své spojence, domnívá se, že jedná beztrestně.“  Bla, bla, bla, pokrytecké populistické fráze známého žabožrouta.

USA – největší pustošitel planety a lidských práv v historii lidstva – jak je oprávněně označují Severní Korejci, nezahálejí. Trump označil chemický útok  za „trestuhodný“, přičemž administrativu předchozího blba označil jako „slabou“. Ono těch mrtvol je furt jaksi málo. Asad si vysloužil nálepku starého dobrého diktátora. To jen, aby  potom lépe kapitalisté mediálně okrášlili obraz privatizací a rekonstrukcí soukromými firmami za peníze Sýrie.

U nás doma, aneb 1 Sobotka – mezinárodní jednotka míry lízání zadnic

On to chlapec má za to lízání Merkelové už tak u občanů nahnuté před volbami, zřejmě nemá co ztratit, a páchá politické harakiri. Ale co si budeme povídat, muž nebo žena, prdel je prdel, a nemůžeme přeci nikoho diskriminovat a rozlišovat, zda jde o mezipůlčí německé nebo americké. Chutná stejně dobře.

Pan Vajíčko  vítá bombardování Sýrie Trumpovými hochy: „Doufejme, že rychlá reakce prezidenta Trumpa pomůže k tomu, aby se už v Sýrii chemické útoky neopakovaly“.

 Je to skvělé, zabíjením lidí a napomáhání Islámskému státu zřejmě klesne počet mrtvol. Pan Vajíčko se pohybuje  na prahu objevu nových přírodních zákonů.

Oligarchův komediant Stropnický: „nepovažuji odpověď (rozuměj intervenci USA bez mandátu OSN) za přemrštěnou.

Vynikající dedukce a úsudek! Kolik na ten tvůj výpotek padlo dotací Agrofertu, ty inteligente z povolání?

Opocený kanál Bělobrádek se Idnesu svěřil, že je rád,„že USA nejdou cestou izolacionismu. Souhlasím, že je třeba zvěrstva ukončit,“

No vážení, není to skvělé řešení nedostatku přátel? Cítíte se jako osamocený asociál? Rozhodně se nezavírejte do sebe, a pokud můžete, někoho podřízněte nebo vybombardujte něčí rodinu, čímž se od světa rozhodně nezaizolujete. A jako bonus vás budou všichni milovat!

Předseda strany modrých šmelinářů Petr Fiala bombardování Sýrie a zabíjení jejích občanů bez mandátu OSN vítá, stejně jako zapšklý Chemický Kalí z TOP 88,  kterého zprávy asi natolik rozrušily, že se musel polít oblíbeným špiritusem, když vypustil do světa své rázné: „Donald Trump trestá Asada za chemický útok v Sýrii. Má můj respekt. Na takové zločiny by vždy měla přijít rychlá a tvrdá odpověď.

No a tebe pán Bůh vytrestá za ta tvrdá a zchlastaná játra, kterými jednou bude Dominik Feri louskat kokosy.

Ladislav Spáčil

Líbil se Vám článek? Navštivte nás na Facebooku!