Od založení KLDR je stále aktuální: Vyhostit USA z regionu a sjednotit poloostrov!

Před 68 lety, dne 9. září 1948 promluvil hlas korejců a Kim Il Song vyhlásil Korejskou lidově-demokratickou republiku – stát osvobozený od imperialismu. Příběh KLDR je nejen plný velkých hodnot a ideálů, ale také hmatatelných výsledků, které jsou inspirací pro lidi z celého světa.

Korea byla od roku 1905 dušena krvavou japonskou kolonializací. V roce 1945 byla země pod vedením mladého revolucionáře Kim Il Songa (u nás známého jako Kim Ir Sen) Korejci osvobozena. Brzy ale přišla tragédie v podobě svévolné invaze USA, které obsadily jižní část Koreje. Vliv mocností zapříčinil, že byla Korea rozdělena na dvě části, což pro Korejce dodnes znamená velkou tragédii.

Dva roky od vyhlášení republiky jsou USA rozhodnuty zničit pokus o socialistickou výstavbu a nezávislost korejského národa. USA se pokusily napadnout a zničit republiku. O tři roky později však nejsou schopni dosáhnout výsledku, a jako ubožáci, narážející na tvrdý odpor Korejců, bránících prapor KLDR, odcházejí.

To, co vzniklo v KLDR, nemá na světě obdobu. Revoluční proces znamenal pro Korejce obrovský společenský pokrok. Lidem byla poskytnuta možnost všeobecného vzdělání, nastala industrializace, kolektivizace pozemků. Bezplatné bydlení a zdravotní systém je samozřejmostí. Korejci dosáhli mnoha úspěchů na poli hospodářském, politickém a vědeckém, ovšem kapitalistickými médii je proti KLDR šířena štvavá válečnická propaganda.

Čtěte:

Všechno je jinak! Pohádkami o KLDR vám režim 25 let vymýval mozky! Nové fotogragfie!

Přestože v 90. letech zažila republika vnitřní i vnější obtíže, které dopadly na všechny aspekty života společnosti, (mluvíme zejména o perejstrojce vedoucí k pádu socialistického bloku, navázání KLDR na RVHP, které se později rozpadlo a tím ovlivnilo ekonomickou situaci KLDR) Korejci se nevzdali, zlepšili obranné mechanismy a připravili se na výzvy nového století.

Dnes je KLDR jedním z posledních míst na planetě, které nepodlehlo kolonializaci USA a odmítá implantaci západního životního stylu, který s sebou nese účast v agresívních imperialistických válkách motivovaných ziskem, přinášejících pouze zbytečnou smrt, chaos a utrpení.

V KLDR neexistuje hlad, negramotnost nebo nezaměstnanost, přestože by si to USA a jejich spojenci, dusící KLDR nejhoršími embargy v historii lidstva, přáli. Rozvoj vědy a techniky, obranných zbraní nebo satelitů je pouze část velkých úspěchů.

9.září Korejci uspořádali vskutku zářivou oslavu, explodovala nejmocnější korejská atomová bomba v historii. KLDR si předsevzala, že takovéto bomby nikdy nepoužije jako první. Pokud ale bude narušována její svrchovanost nebo bude napadena, může je na nosných raketách použít.

Čtěte:

KLDR za 1 rok postavila ulici s tisíci byty, které lidem věnovala zdarma i s vybavením! Kim Čong Un: „Jsou to výhody socialistického systému KLDR, které kapitalistické země nemohou ani vytvořit nebo napodobit“

Úkoly a cíle KLDR jsou dlouhodobě známy. 68 let od založení KLDR je stále aktuální sjednocení poloostrova a vyhoštění Spojených států z regionu, které brání rozvoji a zlepšení životních podmínek lidí. Korejci chtějí žít podle svého, nebudou čekat na povolení USA nebo nečinně přihlížet rozmísťování vojenských jednotek a techniky USA u svých hranic.

KLDR si zaslouží nejen obdiv za úspěchy, kterých bylo dosaženo v obtížných podmínkách dusící ekonomické blokády, ale také za pevnou páteř, která se před USA nikdy nesklonila.

ZDROJ: KFA – ČR