OSTŘE: Třídní odbory OSČMS k výrokům exponentů pravice Černochové a Pospíšila!

Česká pravice nás i v posledních dnech přesvědčuje o tom, že servilita k mocenským strukturám NATO a donebevolající pokrytectví, je jí dodnes vlastní , podobně jako hysterická agresivita mající zabránit situacím, kdy občan přemýšlí hlavou.

Moralizace Jiřího Pospíšila (dříve ODS, dnes TOP 09) ohledně vstupu vojsk Varšavské smlouvy zní pěkně do t doby, než se ze stoek obětí vyklube sto a především, když Pospíšil nemá dostatek soucitu s mnohokrát větším počtem obětí paktu NATO. Kde byl Jiří Pospíšil, když nedávno izraelský apartheidní režim zastřelil 80 palestinských civilistů? Jiří Pospíšil není žádným exponentem „svědomí národa“, ale reklamním agentem morlně pokulhávajícího antikomunismu, obdobným deficitem zatížené pravice

Expresivní komentář Jany Černochové (ODS) „ať se smaží v pekle“ k těm, kteří mají české vojáky na zahraničních misích za žoldáky , nás nenechává na pochybách ohledně její věrnosti paktu NATO, ale neřeší otázku orientace české armády, která by měla už z logiky věci sloužit národnímu zájmu a ne intervencionismu Spojených států a jeho honbě za zdroji cizích zemí. Česko se stalo agresorem, jeho vojáci  umírající na těchto zahraničních misích umírají jako okupanti. Jsou to zbytečné oběti na zbytečných a morálně závadných misích. Bohužel. Věc jejich motivace je pak na jinou diskuzi.

Česká pravice byl vždy jen převodová páka paktu NATO, vyžadovala a uskutečňovala zájmy tohoto paktu proti českým národním zájmům a je o to hysteričtější, o co více si čeští lidé kladou otázky nad smyslem setrvání v tomto paktu, nad smyslem jeho existence, nad jeho zločiny a samozřejmě i nad smyslem našich vojáků na zahraničních okupačních misích NATO.

My jsme stáli od prvopočátku proti členství v paktu NATO, proti roli ČR jako satelitu a agresora, naše pozice se nemění ani dnes, ani při hysterickém povyku pravicových exponentů.

 

Budoucnost nezávislého a suverénního Česka není v paktu NATO, ale mimo něj!

Sekretariát

http://www.stavkuj.cz

Vložte komentář jako první k "OSTŘE: Třídní odbory OSČMS k výrokům exponentů pravice Černochové a Pospíšila!"

Zanechte komentář