Pravdoláskařům smrdí přirození o 30% více, než Romům či bezdomovcům, zjistila studie

Nedávná studie Ústavu pro výzkum totalitních nežidů potvrdila tušení vědců, že nepříjemný závan z genitálu příznivců Václava Havla je mnohdy vyšší, než u klasického pouličního lumpenproletariátu.

Zatímco u některých pouličních cikánů a bílých bezdomovců (cikánský bezdomovec neexistuje) je zápach způsobený nedostatkem intimní hygieny krátkodobě relativně snesitelný, u příznivců Václava Havla zde nepříjemný zápach z následků styku muž-muž vyvolává silný dávivý reflex a krvácení z nosu.

Pravdoláskařům a příznivcům Izraele se za předkožkou, pokud ji mají, objevuje a hromadí se tzv. „míša“ (název odvozen od oblíbené tvarohovo-čokoládové pochutiny). Jedná se o kombinaci mužského semene a vykalů.

Vědci po pečlivém bádání v hermeticky uzavřené komoře naměřili až o 30% vyšší zápachovou aktivitu, než například u pana Bangy, vytaženého přímo z úřadu práce.

„Doslova se vám obrátí žaludek naruby“, komentuje přední česká vědecká kapacita výsledky žádané studie, a dodává:

„Bezdomovecký zápach mnohdy někteří otrlejší pasažéři v městské hromadné dopravě ocení kvůli navýšení počtu míst k sezení. S havlistou nebo Jakubem Jandou byste ale k jednomu stolu nesedli. Pokud byste jedli večeři, žaludek by na protest zabublal a nastal by doslova šavlový tanec v tom nejzběsilejším tempu.“

Podivné výsledky byly zaznamenány u disentu nebo členů zelených. U disentu nebylo možné stanovit přesnou míru zanedbání, jelikož výsledky byly značně zkresleny všudypřítomným zápachem alkoholu a moči. U členek zelených byly výsledky zkresleny vsáklou menstruační krví do ochlupení.

„Při měření byly přístroje nevratně poškozeny. Na takové měření nám zatím současné technologie nestačí. Budeme lobbovat za to, aby byly přesměrovány finanční prostředky z kosmického výzkumu a léčby rakoviny do našeho výzkumného programu. Věříme, že to občané ocení.“

Ať je to jak chce, doporučujeme občanům, aby nestrkali nos náhodným kolemjdoucím do kalhot. Následky mohou být nevratné!

Líbil se Vám článek? Navštivte nás na Facebooku!