Příští senátor? Aleš!!!

V kuloárech okresního města se začínají proslýchat informace o kandidatuře kouzelníka a brutálního aktivisty Aleše Rozsívala na post senátora. Vzhledem k vyprázdněnosti zdejší politické scény je optimismus Alešových příznivců na místě.

Tahle mlátička s PR v židovských i cikánských tiskovinách si rozhodně nebere servítky, disident z éry havlismu stál již několikrát tváří v tvář teploušské mafii občanských demokratů i Burešovým estébákům a vždy si odnesl vítězství.

Aleš nepoznal prohru v minulosti, nepozná ji ani v senátních volbách. Disidenti, antikomunistická vemena a pravicoví teploušci se už dnes klepou strachy. Takový senátor by jim jistě pěkně zatopil. A to znáte Aleše, jede na plný PLYN!

Antikomunisty a podobnými dementy byl tento hrdina a umělec popotahován, bylo mu vyhrožováno, něklolikrát byl prošetřován v souvislosti s vylhanými kauzami. Aleš přečkal extrémní výhružky, kdy mu například bývalá radní spílala, že jej oběsí i s celou rodinou. Tlak vydržel. Nyní vstupuje do ringu vrcholové politiky jako Rocky Balboa na plátna kina Metro 70.

V souvislosti s kandidaturou pana Aleše se jako sponzor celé kampaně zmiňuje i Pražská plynárenská. Nikdo z tohoto podniku se však k podobné podpoře nevyjadřoval. O to víc je tato varianta možná.

Prostějované se výrazně a často hlasitě staví na pdoporu kandidáta Rozsívala:

„Pan Aleš je pro nás vzorem občanské společnosti“, prohlásila paní Milada.

„Je to angažovaný umělec. Zaslouží si úctu i post senátora“, doplňuje Alois.

„Můj manžel byl hejtman a pije. Vím, že do této náročné funkce potřebujeme někoho odpovědného, volím Aleše!“, řekla bez skurpulí paní K.

„Je to jediný slušný politik! A to ještě k tomu není politik“, dosvědčuje stav věci František.

„Nevím, proč bych měla volit někoho, kdo si na vlastní plakát napíše, že je buzerant, kurva, píča a tuplovaná svině?! Pan Aleš je pro mě zárukou slušnosti!“, pateticky pronesla Alena.

Zazněl hlas lidu.Protože i průzkumy nezávislé agentury potvrzují výrazný náskok národního umělce kouzel, mají se kandidáti tradičních stran ve volbě do senátu opravdu na co těšit.

PŘÍŠTĚ:  Kuchař Banga: Když vařit, tak na plynu!
PRO PŘEDPLATITELE: Recept na víkend – Radek radí, jak nejlépe ugrilovat psa