Prostějované pozor! Za PRIOREM se schází buseranti!

U prostějovského obchodního domu PRIOR, jehož základní kámen v roce 1970 poklepal předseda Federálního shromáždění Alois Indra, se dnes scházejí pravdoláskařští buseranti. Je to nejen urážka normalizačního budování,ale i estetického cítění občanů.

„Je to hrozné. Je to pokaždý starej v podstatě dědek, chlípnej od pohledu a kdosi adolescentní, kdy já nerozeznám, jestli je to holka nebo kluk“, potvrdila nám nehezkou situaci paní Božena.

„Radši Vám k tomu nebudu nic říkat. Samotnému se mi zvedá kufr“, dodal občan Milan.

„Zde na dotaz neodpovím, ale jsem si vědom toho, že tady přihlížíme pěkným prasárnám“, zakončil sondáž do mysli Prostějovanů radní Pavel S.

Investigativní novináři jediných seriózních novin v republice, Prostějovské tedy Vaší Pravdy, se odvážili jít přímo do teplého kotle, tedy mezi  přední stranu kostela a pozadí Prioru. Po krátké čekané se jim před očima zjevil pár disidentského postaršího hedonisty a eféba těžko zjistitelného pohlaví. Doyen reagoval zprvu agresivně:

„Běžte ode mě s tou kamerou pryč. Je to moje věc, co tady u Prioru dělám. Ohrožujete tím svobodu jednotlivce!“, počal svůj povyk nejmenovaný účastník sodomitních schůzek. Když jsme jej uplatili, začal zběžně popisovat svůj příběh:

„V mládí jsem udával své sousedy a spolužáky, občas taky spolupracovníky. Na to byla skvělá STB, která neplatila věru zle. Po převratu jsem se stal fanatickým havlistou a přesedlal na BIS. Teď zaučuji mladého udavače, který je kojen z neziskovek“, řekl v několika větách svůj příběh.

Svoboda jednoho končí tam, kde se zvedá žaludek druhému. A to je případ prostějovských udavačských pravdoláskařů – někdo chce havlofanatismem vymazat svoji estébáckou minulost, někdo by ze vzrušení udal své rodiče proto, že se  s ním nebaví spolužáci a někdo je prostě před celým městem za kokota, protože zneužíval kinobyt.

P.S.: I kdyby pochodovalo přes Prostějov sto Prague PRIDů a pan Havel byl v pětistech urnách, pravda zůstane pravdou: JSTE PRASATA A HOVADA!