Prostějovská PRAVDA chce z Babiše vytáhnout 52 milionů!

Andrej Babiš, který musel čelit v nedávné době nepříjemné perzekuci a šikaně ze strany závistivců kvůli  nezdanění korunových dluhopisů, se chce občanům revanšovat, a to přímo královsky!

Na internetu se objevila jeho stránka 52milionu.cz prostřednictvím které chce sbírat tipy na ty nejvíce potřebné. Má v plánu přesunout peníze v opačném směru, než na který jsme byli doposud zvyklí, tedy ze svého do cizího. Celkově má jít prý o 52 milionů. Pan Babiš slibuje, že pokud to bude málo, částku je ochoten v mžiku oka navýšit.


Protože Prostějovská PRAVDA věří, že bude líp a  rozhodně nehodlalá stát se založenýma rukama bokem a přihlížet, jak si jiní mastí kapsy, tak si o sumu napsala také:

52mega_scr

Snímek obrazovky

Celé znění dopisu:

Dobrý den,

jsme vysoce seriózní, nezávislé médium, a rádi bychom prostřednictvím Vašeho webu poprosili o 52 milionů. Ty bychom věnovali nejen na propagaci a šíření komunismu, židobolševismu, a pokud Bůh dá i pohlavních chorob po Olomouckém kraji, ale také k vlastnímu obohacení, exotickým dovoleným a případně válením se s místními maloměšťáckými kurvami.Věřte, kvalitu dokážeme ocenit! Prostředky bychom také bohatě užili na permanentní ožírání se v místních nálevnách, které bychom, věříme že výrazně, odlehčili od pořizovacích nákladů při zavádění EET.

Částku můžete neprodleně zaslat v obálce nebo na náš kyperský bankovní účet.

S pozdravem,
Prostějovská PRAVDA

Prostějovská PRAVDA ke svému štěstí vše potřebné udělala.Nyní počkáme a budeme doufat, že bude líp!