Prostějovský mág předpovídal smrt Kardinála Vlka. Byl umlčen!

Prostějovský mág a kouzelník, hvězda talentové soutěže, „sekáč“ Aleš Rozsíval, předpověděl odchod významného  mistra jarové houby, Míly Vlka, o několik měsíců dříve, než skutečně skončil v pánu. Katolická mafie se chtěla pomstít a na několik hodin byl facebookový profil pana Aleše nepřístupný.

Pan Aleš se nejen jemně, kulantě a vytříbeně vyjádřil ke zprávě o tom, že si Míla Vlk pořídil nové zvířátko – raka, ale také předpověděl jeho odchod.

Pan aleš předpovídá na svém profilu mývalovy poslední dny 23. ledna

ales_vlk_prophecy

Jak je zřejmé, pan Aleš měl už 23. ledna jasno. Tato informace se ale nehodila do krámů katolické mafii, která se jej snažila umlčet.

Prostějovská PRAVDA jako výraz solidarity s tímto umělcem nezměrných kvalit zveřejňuje následující texty:

Prolhaní katolíci zablokovali Aleše!

Aleš Rozsíval, jediný neuplacený umělec z Prostějovska, byl těsně po ohlášení úmrtí kardinála Vlka, tohoto ďábla církevních restutucí, zablokován katolickými havrany na sociálních sítích. Lidé se svědomím plným pederastních historek, tmářství a restitučních zlodějin chtějí umlčet mistra kouzel, jehož divy jsou uvěřitelnější, než bláboly o hořících keřích, mluvících hadech, čihošťských zázracích a zločinech komunismu. Prostějovská PRAVDA vyjadřuje solidaritu panu Aleši Rozsívalovi a zároveň žádá, aby na pohřeb kardinála Vlka nedal stát ani korunu a aby církev prodala jeho rakev na dobročinné účely!

Prostějované proti katolické perzekuci! Ne Vlk, ale ALEŠ!

Zatímco úmrtí kardinála a antikomunistického restituenta Vlka nechalo většinu Hanáků chladnou, katolická perzekuce mistra kouzel a nezaprodaného umělce Aleše Rozsívala, který se kultivovanou formou vyjádřil k odchodu tohoto Lucifera, zvedla emoticní vlnu solidaritu. Na Vlka si nevzpomněli ani věřící, ti raději kladou po význačných místech města svíčky k fotografiím největšího českého talentu, který díky katolické zvůli nemá možnost veřejně promluvit. Prostějov, Mostkovice, Plumlov, Kostelec, Němčice i Konice doslova září záplavou svíček a vzkazů solidarizujících s našim národním umělcem magie. Jak je vidět, žádný novodobý Číhošťský zázrak hanáckou obcí neprojde!

To nejlepší od  pana Aleše ZDE