Průzkum: V Prostějově může ODS volit leda debil!

Průzkum: V Prostějově může ODS volit leda debil!

„Na každou svini se vaří voda!“

Václav Klaus

Strana založená otcem privatizace a propagátorem neviditelné ruky trhu Václavem Klausem, projevila tu drzost, že oznámila svůj zájem ucházet se o křesla v prostějovském zastupitelstvu. 30 let po převratu, skoro 30 let od privatizačního divokého východu a několik let od samoděržaví ODS ve velké koalici se nám tato pseudostrana, která dnes může schůzovat leda ve výtahu, snaží dostat ke korytům, jako veš do vlasů chánovského školáka.

Pozorovatel si je vědom, že ODS v hanácké metropoli funguje spíše formálně. Ti hbitější kariéristé před lety utekli, jako když krysy opouštějí loď, no a nešťastníci z Titanicu ODS si alespoň pouští ve své kajutě valčík, než se loď potopí docela. Odvaha sestavit kandidátku je po debaklech ODS podobná pomatení smyslů. Kdo normální by mohl volit stranu spojenou s tzv. Langrovou chobotnicí a tradičně s devastací naší republiky pomocí tzv. loupeže tisíciletí – tj. privatizace.

ODS je nechvalně známá svou spojitostí s prostějovskou velkou koalicí, samovládou jedné stavební firmy a pozemkovými machinacemi. Diskutuje se též nad účastí jejich členů v kauze tzv. židovského hřbitova a v dalších nepříliš voňavých aktivitách.

„Tu stranu by měli zakázat! A ty potentáty bych prohnal Jáchymovem! Nejmíň třikrát!“, rozčiluje se nad existencí kandidátní listiny pan Alois.

„No jo, Íčkovy děti…. Co vám na to mám říct? Ani se neptejte. Je mi na zvracení“, přizvukuje paní Božena.

„To ještě existuje? To je pěkná trapárna“, dodává student Petr.

„Blumenstein, Tesař a ten další…no jo, ti průseráři s pozemky pěkně proslavili naše město. Taková hanba!!!“, přisazuje Miroslav.

„To byl jistě nápad toho nevěřícího Tomáše, však taky končí na -stein, zaprodat mudrcům pozemek před reálkou!“, nezůstává potichu kolemjdoucí Věra.

„S chutí bych jim rozbil držky, zmrdům! Taková vekslácká chátra! Smrdí tady skoro 30 let!“ , nebere si servítky Aleš.

„Obřezaná pakáž. O té kurtizáně líp pomlčet“, přesahuje skoro všechny meze Robert.

„ Mají štěstí, že nedopadli jako Slánský, to byl taky jejich člověk. Kdepak mají Macka? A co Franta Tuhý, ten s nima do toho nejde??? Parchanti pravicoví, OP jste rozkradli, s chutí bych vás všecky do jednoho viděl v teplákách“, analyzuje situaci Karel.

„Už bylo těch modroptáků dost!“, konečně se nebojí říct svůj názor Pavla.

„Samá místní chamrať! Petr tam není? No to se prokouřil až do Bruselu! Hovada!“, překračuje už všchny meze Josef.

„Co si to na nás vymysleli, ti hajzlové zkurvený???!!!!“, uzavírá diskuzi Milada.

Jak je vidět, nejen volební zisk, ale i sama existence ODS není Prostějovanům příliš po chuti.

Podle aktuálního průzkumu ze 300 dotázaných by v Prostějově volil ODS leda debil, možná dement, ale jisté je, že nad 3 a půl procentního bodu se těžko tito „pumpaři od Zlaté podkovy“ dostanou.

Předvolební klip ODS

 

ČTĚTE DÁLE:

http://pvpravda.cz/milada-sokolova-ma-smulu/

http://pvpravda.cz/ctenar-ivan-utoci-na-sokolovou/

http://pvpravda.cz/vyvrcholeni-milady-sokolove/