Rozmrdám ti rypák, kurva, ještě dnes: Opravdový Polák streamuje!

Rafal Kowalczyk, který na polském internetu vystupuje pod přezdívkou Rafatus, a jeho družka Marlena Galazka, s přezdívkou Marlenka, nemají ani 25 let a získali si srdce diváků vysíláním tzv. patostreamu, vysíláním patologických společenských jevů. Rodáci ze Siedlec oslnili davy i média! Buzna Kovy může jít leda tak do dža.

Oba se narodili ve stejný den. Potkali se prý na kurzu pro nezaměstnané a zamilovali se hned na druhý pohled. První byl totiž v porodnici, kde je krmily stejné cecky. Dnes jsou oba nejmilejším párem polského internetu, mají statisíce zhlédnutí, nějaké ty love na kontě za cíle, které vybírá a platí publikum.

Rozmrdám ti rypák, kurva, ještě dnes!

Zdrojem popularity Rafala a Marleny je vysílání v internetu. Trochu jiné, pravda, ale stále zajímavější, než pohřeb Václava Havla, nudný proces s Horákovou, nebo taneční kreace Milana Rokytky. Předmětem je dokumentace vlastního života v reálném čase. Taková hard verze Big Bratra obsahuje: špínu, nezřízené pití, občasné zvracení, vulgarismy, plivání. Násilí a hádky zde samozřejmě nechybí.

Přestože Rafal a Marlena nejsou pionýry dekadence, v tomto směru přímo excelují. Možná i z toho důvodu, že počátky, tak jako vždy, byly obtížné.

„Díval jsem se na telefonu, jak různý děcka hrajou hry, a proč bych teda nemohl udělat to samo?“

Rafal si obstaral počítač, kameru, mikrofon i káble. Kvůli životní situaci a bídě ne vše bylo nejlepší kvality, ale oplýval talentem. Kdosi mu po dvou týdnech doporučil, aby zapnul „donejty“.

-A co to jsou, kurva, „donejty“?, zeptal se tehdy.

Poté, co mu vysvětlili, že je to možnost vydělat na počtu zhlédnutí, zaskočený tu funkci zapnul.

-No a začaly se sypat love, kurva. Dolary, Eura. Plnou pizdu peněz.

Žereš za moje, sedíš za moje!

Rafatus v počítačových hrách nepatřil k nejlepším a časem hraní her přestávalo mít význam. Publikum plně uspokojil pouze s tím, že před kamerou prostě byl. Zábavný, ostrý, inteligentní – tak to přesně  Rafatus není. A tímto přitáhl další odběratele.

-První den, tam bylo šest zvědavců, a ožral jsem se jak zkurvysyn. Po dvou týdnech tam bylo už 150, a po měsíci tisíc. Ozval se investor z Czestochowe, že bych chtěl být mým manažerem, a že mně dá prachy na nový počítač, a protože sem z chudé rodiny, neodmítl jsem.

Netrvalo ani měsíc projekt končí. „Chtěli ze mě mít „týpka, co mluví slušně a nepije. Ale to nejsem já!“

Lidé jej prý zastavují na ulici, chtějí se s ním fotit a žádají autogramy.

Zasraná idiotko, polilas počítač!

Není vše jen světlé, Rafal je krom fanoušků obtěžován i závistivci. Jednoho dne našli jeho bydliště a házeli kameny, kopali do dveří, až přijela policie. Rafala dokonce zpolitizované úřady chtěly zbavit svéprávnosti a vsadit do vězení. Ohavné!

Rafatusovi světové kavárny zrušily v současnosti účet na jůtubu. Ale našel platformu jinou a svobodnou kde ukázal také své přirození. Polsko tak dostalo hvězdu, která je tělem i duší hrdého polského národa.

 

Slovníček:

ruchač – mrdat, ale též šukat
butelka – láhev
mieszkanie – byt, bydlení
pič – pít
zajebie ci w ryj – dám ti do rypáku
ty chora kurwo – ty nemocná kurvo
jesteš zwykla dziwka – jsi obyčejná kurva

 

*Za hymnu Rafatus dostal 50 PLN = asi 300 korun! Zaslouží si jistě víc

Podle NIE zpracovala a upravila Pavlína Medřícká