Sjezd oživlých mrtvol: V Nymburku se natáčel nový díl Resident Evil!

O tom, že filmy podle počítačových her nemají valnou kvalitu, se není třeba dlouze rozepisovat. Téměř vždy to dopadne špatně. A sjezd KSČM toto pravidlo jen potvrdil. Po vynikající hře Resident Evil VII: Biohazard přichází drsný pád v podobě něčeho, co mělo být navždy zakopáno v zemi.

Oživlé apatické mrtvoly se dobelhaly na sjezd, nejen proto, aby svá nekrotická břicha nacpaly okoralými chlebíčky, ale hlavně potvrdily svůj hnijící kurz. Zasněženo bylo nejen lupy, ale i bílými hlavami polorozpadlých inkontinentních a vyloužilých (nikdy nesloužících) nostalgiků, ve kterých krom fekálií nic kloudného nebylo.

Maskéři odvedli mizernou práci a za špatný vzhled jednotlivých postav by se nemusel stydět nejeden céčkový režisér. Nechyběly drzé až typicky odpudivé praso-normalizační tváře, jejich „ká eš čé ém“ mladí působící jako kariéristická selátka a móda horší jak z Dachau:  nepadnoucí obleky, smíchané s košilemi a kravatami všech barev, nasunuté na podivně pokroucená a ohyzdná těla.  Psychologie postav nelogická a chování  jak z hospicu. Bezcharakternost byla i přes zatuchlinu cítit.

Srovnej s vyjádřením předsedy: „jsme radikální strana“. Hovno, leda tak věkovým průměrem 75 let. Pro srovnání: Korejská strana práce – 35 let.

Kdo naivní za to vyplázl love, musel být totálně zklamán a nebo ultramasochista.

Kdo by snad omylem očekával drive a zážitek, ten musel vyzvracet nejen obsah žaludku, ale i vnitřnosti.

RECENZE: Odpad!!! Za logo strany, které je v souladu s odpudivostí členské základny a potlesk Zemanovi jako reakci na antikomunistický a osmašedesátnický projev dávám 1 z 5 hvězdiček.

ART: 0

NAPĚTÍ: 0

AKCE: 0

BEZCHARAKTERNOST: 100%

ŠARM: 0

Ladislav Spáčil, deziluzionista