Slovenští novináři mají nový zapalovač. Zapálili jsme svíčku

O tom, že kouření není zas až tak škodlivé, jak se píše na krabičkách cigaret se přesvědčil slovenský, doslova ostřílený, novinář a jeho kámoška. Zažili oba zřejmě vcelku nepříjemné dny. Kdo by nebyl po kulce do hlavy rozmrzelý, že?

Inu tak to dopadá, když píšete články pro „objektivní“ média a necháváte si každičkou větu příliš projít hlavou. Je to riziko povolání. Tak jako je tomu například u hasičů nebo záchranářů. Rozdíl je pouze v tom, že zatímco záchranáři, hasiči nebo policisté se vám snaží život zachránit, novinář se jej pokouší zničit.

Samozřejmě víc zpolitizované to být už nemohlo, havlisté a jejich média se ještě nevzpamatovali z euforie po výročí Vítězného února a mají další a další erekce. Největší sranda je, že tito pokrytci horlivě tleskali, když se vyvražďovaly statisíce lidí v Libyi, Sýrii a Iráku a nyní zaplacené plačky na zaplacených a „nespontánních“ demonstracích, které mimojiné zrcadlí vlastní ubohost, fňukají jak mála děcka před kamerami s anglicky psanými transparenty. Kdyby to ti dva nebožáci viděli, co za propagandu a politické hry se spustilo, asi by se zastřelili sami. I když by to byla nuda v porovnání s „otráveným“ Rokytkou.
Fico sice s balíkem peněz vypadal jak impotentní ukrajinský buran, který kupuje šlapku,  ale kdo normální by dnes plakal za mainstreamovými novináři? Buď hlupák nebo debil. Obojí je však k nalezení v liberálním táboře pravdy a lásky.

Dobrou chuť!

Prostějovská PRAVDA