Socani v piči: Prototyp socanského kariéristy to schytal oprávněně na FB od lidí za podraz vůči SPD!

Prostějovská PRAVDA si velmi zakládá na zdravém heterosexuálním styku a je citlivá na různé sexuální odchylky a deviace. Ať už je to pravicový homosexualismus, nebo liberální sodomie. Zavřené dveře do redakce mají i havlosexuálové.  Nejinak je tomu v případě sociální demokracie. Prvorepublikoví komunisté a nejen oni, byli vždy hákliví na sociálně-demokratickou bisexualitu. Považovali oprávněně socdem  za zrádcovskou stranu, tvrdili, že socani jsou rozkročeni mezi zájmy pracujících lidí na jedné straně, a velkokapitistickými pijavicemi na straně druhé. Zkrátka a dobře zrádci prolidové politiky. Dnes je situace podobná: socani jsou tak rozbředlí, že ideálem jsou pouze koryta a evropské dotace. Zbyla jen bisexualita.

Občané nejsou blbí a dali to socanům pěkně vyžrat ve volbách. Prostě tam ten hnůj nechtějí. Po podrazu na SPD se ale pohřbili úplně a oprávněná rozhořčenost lidu přetekla v otevřené opovržení. Od Prostějovské PRAVDY mají lidé jedno velké plus za odvahu!

Hamáček vyblil na svém profilu typický, trapný, karieristický a přizdisráčský text, kterým chtěl zalepit lidem ústa. Ti to ale prokoukli a šli do protiútoku:

A vodopád se rozjel:  Jste namyšlený, neomalený prasata!

Paní má recht: Měli jste zmizet!

Ženy prostě mají koule a cit: Co si to dovolujete?

Pán analyzuje: Nedocílíte ani 5%

Allah akbar!

U voleb to máte spočítané: Hamáčku, nejste dobrý člověk!

Hamáčku, nezůstane po vás ani smrad!

Korytáři a vlastizrádci

Hlas lidu vyřkl nekomproisní ortel: Sociálně-demokratické krysy a švábi demaskovány navždy!