ŠOK: Byl Václav Havel homosexuál? PVPRAVDA má šokující zprávu i s důkazy!

Byl Václav Havel homosexuál? Dost možné to je a krom jiného byl rovněž neplodný, měl příliš chuti k alkoholu a byl špatný prezident. Koho ale tato rozprášená neosobnost zajímá. Občané se v těchto dnech zaměřili hlavně na slevové akce v supermarketech. Jedná se o obchodní domy Lídl a Kaufland, jejichž parkoviště se nafukují jako střeva sympatizanta hnutí ANO.

„Jezdíme tady často, je to skvělé. Vidíte, mám plný koš. A ještě jsem něco málo, opravdu málo ušetřila“, sdělila nám paní Milada z Prostějova.

„Já toho moc nekupuji. Od solárních panelů k nám jde strašné vedro, všechno se zkazí“, podotkla Marie z Výšovic.

„My kupujeme rum, manžel byl hejtman a pije“, zasvětila nás s úsměvem do tajů nákupního košíku paní Božena z Olomouce.

Reakce lidí na slevy nejsou jen pozitivní. Některých dotázaných se akce nedotkly, stejně jako politické otázky:

„Podívejte se, mě akce v Lídlu nezajímají. Jsem nemakačenko, ležím spíš tak na matraci a rád bych zemřel právě na to nicnedělání“, potvrdil absolutní nezájem pan Wonka.

Aby odpověď nikoho nezavazovala, neptali jsme se na další dotazy. A jak bylo u Lídlu plno, na Rejskově ulici v Prostějově nebyla ani jedna nákupní taška. Zato se zde houfovali lidé s rejžáky a netvářili se zrovna nadšeně:

„To tam dejte do té vaší televize. Celou neděli čistíme ty naše zachcané baráky od těch zkurvených ožralých bezdomovců! To tam dejte! A s těma polívkama jděte do prdele stejně jako s ODS!“

Příště: Výročí politické vraždy Milady Horákové a dvanáctka Krušovic jen za 10,90Kč!