Spojené státy chtějí třetí světovou válku? V KLDR možná narazí

Včera oznámil americký generál Jack Keane záměr preventivního úderu proti Korejské lidově demokratcké republice. Ta pokračuje ve svém jaderném výzkumu s cílem vytvoření obranných zbraní, schopných zabránit americké agresi proti korejskému lidu.

Keane doslova řekl: „Preventivní útok na severokorejská odpalovací zařízení, podzemní jaderná stanoviště, protiraketovou obranu, dělostřelectvo a velitelské cíle mohou zůstat jedinou možností, která zbyde na stole. Rychle a nebezpečně se blížíme k vojenskému řešení“

Kdo zná dějiny Koreje, dobře ví, co znamenají tyto vojenské akce v praxi: zničení měst a infrastruktury, útoky proti civilnímu obyvatelstvu a nepředstavitelný masakr, o kterém jsme informovali zveřejněním podrobné zprávy o zvěrstvech USA v období Korejské války

ČTĚTE: Zveřejnění zprávy o zvěrstvech amerických vojáků v Koreji

Tyto fašistické výroky ukázaly, že USA jsou schopny dojít až na práh třetí světové války a to vše jen pro zajištění hegemonie svého zrůdného režimu. Zásadní otázka je nyní postoj Čínské lidové republiky a Ruské federace. Napadení KLDR by totiž znamenalo narušení stability v regionu a zásadní oslabení pozic obou mocností. Buď jak buď, žádné velmocenské vyjednávání nemůže ovlivnit vůli Korejců ubránit vlast. Klíč k uklidnění stuace se nachází ve věci zrušení každoročních agresivních cvičení armád USA a jižní Koreje u korejských hranic, což je hlavní důvod severokorejských jaderných pokusů a zvýšené pohotovosti.

ČTĚTE: KLDR varuje svět: Pokud budete slabí a nespojíte se, imperialisté vás zotročí!

KLDR ani v těchto napjatých dnech a hodinách neustupuje. V době setkání amerického a čínského prezidenta provedla za účasti vrchního státního a stranického představitele, maršála Kim Čong Una úspěšnou zkoušku balistické rakety. Byl to jasný signál světu, že KLDR neustoupí ani o krok ve věci své suverenity, a že je připravena zopakovat boje let 1950 – 53 , pokud to bude nutné.

Američtí imperialisté a jejich vazalové v jižní Koreji a Japonsku nejsou připraveni na takovou neústupnost  v základních principech. Pokud nechtějí rozžehnout plamen 3. světové války, budou muset s KLDR začít jednat o zmírnění napětí, na kterém má zcela jednostranně vinu agresivní politika USA a Jihu a její neustálé válečné provokace.

Věděli jste, že...
Korea byla uměle rozdělena a po roce 1953 byla zbudována tzv. demilitarizovaná zóna?

  • Pásmo je asi 4 kilometry široké a 260 kilometrů dlouhé.
  • Tato hranice je jedna z nejstřeženějších na světě, jelikož mezi Jižní Koreou, kolonií krytou atomovým deštníkem USA, a nezávislou KLDR nedošlo k podepsání mírové dohody. USA si mírové řešení nepřeje stejně tak, jako v případě Izraelem okupované Palestiny. Obě části země jsou proto prakticky v neustálém válečném stavu.

Hrozbu války rozdmýchává agresivní a militaristická politika USA. USA každoročně, spolu s loutkovou vládou Jižní Koreje, ohrožuje KLDR vojenskými manévry, a tím se pokouší zastihnout KLDR nepřipravenou. Agresivním prvkem politiky USA bylo v minulosti Bushovou administrativou označení KLDR jako tzv. Axis of Evil (osu zla) a vedení propagandy proti ní.

Naproti tomu Jižní Korea je okupovaným státem s loutkovou vládou!

  • Na jejím území se nalézá více jak 30 tisíc amerických vojáků
  • S USA má uzavřenou smlouvu o vzájemné vojenské pomoci. Praktické naplnění ve Vietnamu, Iráku, Afganistánu.
  • USA podporovaný vývoj jaderného arzenálu
  • Společná vojenská cvičení a manévry s USA, jednání 2+2 (ministři obrany a zahraničních věcí)
PODÍVEJTE SE NA FILM: PROPAGANDA

 

Více informací o KLDR najdete  ZDE

Líbil se Vám článek? Navštivte nás na Facebooku!