Stejskal žaluje: Neměl jsem to Okamurovi prodávat!

Případ prostějovské cihelny zaprodané japonskému imigrantovi z Gottwaldova Okamurovi se dostal na světlo světa. Úsvit? Kdeže: Bývalý majitel a restituent Bohumil Stejskal je hrubě nespokojen s chováním známé japonské firmy, které rozhodně nejde o cihly.

“Okamura mě dost negativně překvapil. Samá přímá demokracie…Ale co ti lidi co tam pracujó?”, stýská si Stejskal. V současné době tento rentiér zvažuje na nového majitele objektu žalobu.

Bohužel se referenda ani odvolatelnost politiků netýkala odvolatelnosti samotného Okamury, který se zaměstnanci zachází jako Čingischán.

“Měli jsme se tu původně topit v suši. Pak prý gyrosu, že nebudeme vědět co s ním. Vchod do cihelny měl být z nudlí. A hovno! Zůstaly nám jen hůlky pro pláč!”, stěžuje si jeden ze zaměstnanců, který nechtěl být jmenován.

Na Okamuru jsou však krátké i odbory:

“Našel si pomoc u zmanipulovaných médií, pomluv, lží, mainstreamu a totálně vylhaného pořadu 168 hodin. Ten o nás natočil reportáž přímo kurevskou!”

Okamura se však hájí tím, že namísto platů byla potřebná revitalizace cihelny, konkrétně nový plot podle letenského vzoru. Podnikateli též vadí 33krát větší počet Rómů v oblasti.

Aby nebyl spor černobílý, za Okamuru se postavila I americko-židovská nadace:

“Pan Okamura našel svůj Jeruzalém v Prostějově. Pod naším vlivem se uplatňování zákonů gojímů snížilo na minimum. Prestiž zákonů utrpěla liberálními výklady, zavedenými do této oblasti. V důležitých politických a dalších podstatných záležitostech a otázkách soudci rozhodují tak, jak jim nadiktujeme, vidí věci v takovém světle, v jakém jim je ukážeme pro administrativu gojímů, ovšem prostřednictvím osob, které jsou našemi nástroji, ačkoli se zdá, že s nimi nemáme nic společného – názorem v novinách, nebo jinými prostředky… Dokonce i senátoři a vyšší vládní úředníci přijímají naše rady. Čistě zvířecí mysl gojímů není schopna analyzovat a pozorovat, tím méně je schopna předvídat, k čemu může směřovat určitým způsobem položená otázka.”

Co si o tom myslíte vy? Napište nám prosím do komentářů!

 

Příště:   Vlivní s Alex Mynářovou – Okamura v Letech….

ABECEDA: F jako Faltýnek !