Sýrie: Bílé přilby unesly 44 dětí, aby je využily pro inscenaci chemického útoku!

Snaha imperialistů zbrzdit vítězný postup protiteroristického boje je patrná i na chystané provokaci s dalším údajným chemickým útokem, pakujícím scénář z dubna tohoto roku. Aktérem těchto fake news nemá být nikdo jiný než nechvalně známá organizace Bílé přilby. Ta se chystá k další akci a podle nejnovějších a v Česku cenzurovaných zpráv unesla 44 dětí pro svou další inscenaci chemického útoku.

K aktuální situaci v Sýrii, aktivitě Bílých přileb a možnosti další provokace se vyjádřil i člen zahraničního výboru českých třídních odborů OS ČMS ( www.stavkuj.cz ) Martin Peč:

„ Pseudoorganizace „Bílé přilby“ je vytvořena britskou tajnou službou, která ji sponzoruje a řídí. Koneckonců je neřečený fakt, že poslední inscenace chemického útoku v Sýrii je dílem západních tajných služeb. Bílé přilby podnikají řadu provokací a inscenací údajných zločinů jako záminku pro další z kriminálních agresí západních zemí v čele se Spojenými státy a Velkou Británií. Nejde o žádné humanitární akce, samozřejmě je to hanebná činnost, stejně hanebná jako nedávný únos 44 dětí v zóně Idlibu pro realizaci budoucí inscenace chemického útoku. To je realita, o které režimní média neinformují. Dávno známý fakt je ten, že se v klíčové oblasti, v Idlibu, Spojené státy snaží realizovat stejnou provokaci jako v jiných provinciích a to vše jen z důvodu ochrany teroristů z organizace Fronta an-Nusra. Terorismus je opravdu hrozba, v tom nelze než souhlasit. Co je ale smutné, že Česko stojí  v protiteroristickém boji na špatné straně barikády. „

Martin Peč se účastnil Mezinárodního fóra solidarity se syrským lidem v boji proti terorismu, válce a imperialistické agresi v syrském Damašku v září 2017. Při té příležitosti se osobně setkal i se syrském prezidentem Dr. Bašárem Asadem. Peč byl rovněž jedním z delegátů bruselského fóra solidarity s Kubou, Palestinou a Sýrií v říjnu minulého roku a následně přijímal syrskou odborářskou delegaci nejvyššího stupně na sjezdu Odborového sdružení Čech, Moravy a Slezska v Nymburce. Na pozvání syrské odborové centrály navštívil Damašek, kde jednal o intenzivnější spolupráci mezi ČR a Sýrií v oblasti odborů.

Vložte komentář jako první k "Sýrie: Bílé přilby unesly 44 dětí, aby je využily pro inscenaci chemického útoku!"

Zanechte komentář