TAKOVÁ OSTUDA: Zastupitel vlastní zanedbaností proti bolševismu

Metody boje proti stále obcházejícímu strašidlu komunismu mohou být – jak nám dovedně ukázal pirátský zastupitel Kapounek – různé. Rafinovanost těchto antikomunistických mudrců nezná mezí. Do bitev proti rudému nebezpečí zřejmě pan Kapounek půjde před řadami, jak zpívá Milan Uhde, ovšem před řadami buranů, kteří svou konfekci volí zásadně podle obsahu kontejneru. Ti ,kteří konformně mlčeli a pak se stejně konformně vrhli na lacinou kartu antikomunismu ve své ukřivděnosti, že jim parta živnostníků zasedla posty radních, jsou trochu páchnoucím doplněním koloritu ideového a lidského neštěstí reprezentantů tohoto Kocourkova.

Bulvární deník píše stručnou diagnózu: Obnošená mikina a seprané mastné rifle! A my se ptáme: Co by tomu řekl nejkrásnější prezident Antonín Novotný, nebo konfekci OP reprezentuijící Gustáv Husák ,Miloš Jakeš, Vasil Biľak či šaramantní Jan Fojtík? Se zastupitelem Kapounkem se nepotkáme ani v hotelu Praha (zbořeném tímto vysoce kulturním zřízením) ani v Diplomat Grillu. Oldřich Nový by jistě nad jeho vizáží uvnitř neorenesanční budovy radnice pozdvihl své obočí.

Nevzhledně oblečený „alternativní“ zastupitel je pak jen kamínkem do mozaiky buřtopárkové kultury. Stejně tak, jako jsou Piráti pouze jedním z barev spektra tohoto systému diktátu kapitálu – užiteční idioti režimu s maskou exotů. A tak jsou vlastně mastné rifle jen doplňkem ohyzných budov „podnikatelského baroka“ stojících na vyspekulovaných pozemcích občanských demokratů nebo lascivní fotografie Václava Šmída s jitrnicí.

Zajde snad mladý „radikál“ ještě dál? Bude například jako fanatický bojovník proti bolševismu zanedbávat svou intimní hygienu? V tom případě bychom museli spoluobčany varovat, aby si dávali pozor na uklouznutí po smegmatu tekoucím na náměstí (možná zanedlouho Václava Havla) z posvátné budovy naší radnice.

ŽÁDÁME NORMALIZACI KONFEKCE ZASTUPITELŮ!

ŽÁDNÉ ZMĚNY PROTI ESTETICKÉMU CÍTĚNÍ PROSTĚJOVANÚ!

P.S.: Antikomunismu vytahaných nepraných mikin, mastných riflí a krátkých nohavic nebylo dopřáno přílišné elegance. Naštěstí tu je právě rudá hrozba proti antikomunistickému buranství. Pro příští zasedání připojujeme fotografický materiál vhodný k inspiraci i k nápravě.

Zde fotonávod k oblékaní – vhodné pro člověka:

4

3 2 1