Tibetské vlajky zřejmě způsobily zázrak. Horáková se reinkarnovala do psa!

Neuvěřitelné, jaké zázraky přináší svatá rozvojová půda ČR!  Příznivci Tibetu, kteří vyvěsili tibetské vlajky, zřejmě omylem vyvolali ducha Horákové. Ten se po vzoru dávných mnichů reinkarnoval do psa. A že nejde o omyl, vysvětluje vyčerpaný majitel zvířete, pan Urválek, který naši redakci s touto senzací kontaktoval.

„Fenka je čilá a bystrá, ale na zahrádce mi stále zahrabává bačkory. Při venčení je doslova jako urvaná ze řetězu. Myslím, že je to skutečně Horáková, protože ji uklidní až vodítko, na kterém je schopna vydržet připnutá až několik hodin i za chladného počasí, a to nemluvím o tom, že ji lákají i jiné fenky, přestože jsme ji nechali preventivně vykastrovat.

Sedáváme spolu na gauči po večerech a sledujeme díly Soudkyně Barbary nebo politické procesy z 50. let. Nevadí mi to, je odčervená.

Stále mi někdo volá, je to neúnosné, antikomunisté mne navštěvují a z pelechu pejska si udělali doslova pietní místo, což ovšem pejsek neví, a často na květinách či drobných předmětech nezřídka končí krůpěje moči nebo výsledky hárání.

Už to nemůžu vydržet. Nemáte kontakt na Toufara? Třeba by mohl provést vymítání nebo něco …“

V příštím čísle:

Známý farář z Číhoště předvádí velkolepou show!

T-KRIZ3