Tibetskému mnichovi smrdí koule. Omyjí je havlisté jazyky?

Tajemství tibetského mnicha odhaleno: Stoupenci liberalismu nejrůznějších nátěrů mají další problém!   Příznivci učení kdysi inkontinentního, a naštěstí dnes již nestárnoucího, dramatika a disidenta se velmi obtížně vyrovnávají se soužitím ve společnosti mytých a navoněných heterosexuálů. Jako subkultura ale musí bránit svá zvrhlá práva na odpudivost stůj co stůj, i kdyby vlastními, poněkud nevonícími těly, měli tito exoti, spolu s neholenými pražskými alternativními krávami, zatarasit celou republiku!

Svoboda začíná tam, kde končí zápach smegmatických údů, v horkých výkalech se válícího pomočeného disentu. A zde začíná také náš příběh …

Krátká anální sonda do útrob havlismu…

Havlističtí hlupáci, neznalí společenských procesů, pokračují ve strategii obhajoby propagandistického oparu, zahalujícího zájmy velmocí. Respektive jedné, a to USA. Havlisté dodnes nepochopili, že žádný zarostlý, dekadentní, močí a alkoholem čpící disident neporazil ten „hrůzostrašný“ režim. Kdyby byl režim autenticky „hrůzostrašný“, tankem by rozjezdil underground a udělal z něj underground doslovný. To se ale nestalo.

Režim se přitom porazil sám svojí neschopností ubránit se vlivu zkorumpované Moskvy na konci 80. let, tehdy již infikované právě vlivem USA. Perestrojka je toho důkazem, ale to havlisté, a zejména ti nejtupější z nich – exkrementy chodící po Praze – přes svoji tupost a neznalost věci nepřipustí. Čím více tuposti, tím více agresivity.

Dramatik sehrál dobře svoji roli prostituta USA, který podobně jako sousední Walesa skákal podle instrukcí domácího režimu. Ten byl tehdy součást skrytě proamerického východního bloku. Oba aktéři spolupracovali s tajnými službami. Walesovy svazky, které nedávno odkryly jeho skutečné angažmá, potvrdily pouze to, co jsme vždy konzistentně tvrdili.

Po rozpadu (nejen dramatika) až do dnešních dnů…

kreslene_hodinyvh_smlRežim se zhroutil, USA získaly kolonii, životní úroveň zažila šok, ekonomika hyperinflaci, zemi se dostalo trvalého dluhu, a kult dramatika tak mohl agresivně růst, přičemž jeho rektální apoštolové dodnes nepochopili, že sehráli komparz zastiňující kapitalistickou kolonializaci. Dlouho se kult impotenta a Sašova milence dařilo přiživovat, ale rozpory časem zákonitě vyplynuly.

  • Havlisté, jakožto poštěvák politiky USA nepochopili, že sehrávají úlohu užitečných idiotů imperialistické politiky jedné z mocností. Ta má přesně definovanou vlastní propagandu, kterou papouškují.
  • Tito exoti a tupci, vyhrocené extrémy lidské debility a mocenské servility, podivné a „alternativní“ figurky, nechápou skutečnost, že USA, ale i Čína nebo Rusko jsou z povahy věci konkurenční země podobného systému, ovšem Čína a Rusko spíše v defenzívě.
  • Žijeme v kapitalismu, má snad zisk národnost?
  • Tato subkultura naivně a idealisticky všemu věří, přitom jde pouze o zdroje (trhy, levná pracovní síla, suroviny, technologie, a sféry vlivu.)

Nejdůležitější problém planety: Smradlavé koule tibetského mnicha?

Tibet je nejen učebnicovou ukázkou šíření propagandy USA proti svým kapitalistickým konkurentům, ale také odpudivá a do očí bijící póza neholených antikomunistických primitivů a štětek, kteří nejsou s to pochopit, že v Číně žádný „komunismus“ není a pravicovostí by je hravě strčil do kapsy nejeden člen tamní „komunistické“ strany.

Měli by si najít něco lepšího. Už je to nuda. Koho dnes zajímá antikomunismus, k tomu navíc z neznalosti věci ještě špatně mířený? Nebo zatuchlinou páchnoucí mnich? Je libo dramatik, jehož doslova postihl syndrom osobního vyhoření?

Těžko říct, i když …

„Když pálili dramatika a disidenta, smrdělo to, jako když se pálí pneumatiky.“  – Karel Kopfrkingl

Proč to hovado tolik chlastalo a kouřilo?“ – herpetolog, hlavní ošetřující lékař dramatika a disidenta.

„Zelení by měli bít na poplach, vždyť to zamoří spodní vody“, – nějaký zelený čůrák.

Pohrobci „ideologie“ zpopelněného trojurnového (nepříliš úspěšného) bisexuálního krále, jehož kdysi bez povšimnutí a jakéhokoliv dopadu na chod státu mohl v úřadování zastoupit i nevzhledný otvor zpod kravího ocasu, dnes pózují s Tibetem. Jedná se o sortu exotů a pozérů, jejichž umělé ego a lichý pocit vlastní důležitosti zakrývá jejich mentální paralýzu a duševní ubohost. To vše navíc umocněno vlivem pražského kuřbuřtího a „alternativního“ prostředí.

Prapodivnou ideologii, neodpovídající žádné, ba ani alternativní, realitě, doplňuje každý její nositel vlastnostmi, mezi kterými bychom našli i stigmatizaci zápachem nerozpoznatelným od točeného lejna poklidně si hovícího ve křoví.

Kdysi agresivní kampaní proti  Zemanovi, ve smyslu komunista, odhalili pouze vlastní podedukovanost a dokazují nám to i dnes, kdy si do úst vložili genitál mnicha ze země, která jim je hygienou a pohlavní estetikou velmi blízká.

Chtějí být papežštější než papež a vlastními jazyky omýt zpodšerpí mnichovi úd? Prosím, ale nepomůže tomu ani špinění vlajek, ani červené karty.