Toto se příznivcům Václava Havla nebude líbit: Vtipálci založili na Facebooku Demokratickou žumpu!

Autoři facebookové stránky „Demokratická žumpa“ nás oslovili, zda-li bychom o nich nenapsali pár líbezných vět a chválu. Prostějovská PRAVDA, jakožto jediný otevřeně třídní a antihavlistický web v ČR, nezaváhala ani sekundu, a s potěšením se tohoto úkolu zhostila. Navíc nám autoři zalichotili, protože zveřejnili i  část naší tvorby, což ČT a jiná propagandistická režimní média, když vykrádají náš obsah do televizních dokumentů, dělají pouze s dehonestačními komentáři, na které jsme ale samozřejmě zvyklí. Ale to je jiný příběh.

O tom, že humor mají Češi v krvi za každých okolností, si nemusíme dlouze vyprávět. V reakci na vyjádření poslance Ondráčka (KSČM), který ve svém projevu označil pravicové politiky za „demokratickou žumpu“, založili vtipálci stejnojmennou stránku na Facebooku.

Stránka „Demokratická žumpa“ s podtitulem „Občané společně proti havlismu“ si bere na paškál politiky tzv. „demokratického bloku“ a nenechává na nich doslova nit suchou.

Miroslava Němcová (ODS) coby důstojník SS vysvětlující kvalitu rohlíků v Říši nebo Karel Schwarzenberg (TOP09) s prstem v nose nejsou jediní, kdo se objevil v hledáčku autorů.

Najdeme zde i slavné video skupiny Bruselin Watch, které proslulo zparodováním Jakuba Jandy a jeho Evropských hodnot.

„Oběťmi„ humoru nejsou pouze pravicoví politici, ale také bývalý liberalistický prezident Václav Havel, kterého autoři stylizovali například do žraloka vrhajícího se na láhev alkoholu nebo lesní houby.

Ukázka:

Stránky tohoto projektu najdete zde.

PRO ČTENÁŘE:  Máte zajímavý projekt, nebo nápad? Kontaktujte nás!