Už je to tady! Havlofašisté zakládají Výbor pro neamerickou činnost!

Nedávno jsme na internetu mohli zaznamenat informaci o tom, že by měla vzniknout agentura pro boj s Ruskou propagandou zaštítěná EU. Kdo by si myslel, že se jedná, podobně jako v případě rektosongu „Dobrý den prapore z hvězd a pruhů“, o recesi, těžce by narazil.

Nezávislost neexistuje – v havlistických médiích to platí trojnásob. Viz 3 urny

Loutková Česká televize – havlistická, proamerická, antikomunistická, protiruská a protizemanovská. Tak by se dala stručně popsat propagandistická mediální mašinérie a pátá kolona USA v ČR.  Ta se z obyčejného a typicky neobjektivního zpravodajství přeorientovala na jednostrannou, ostrou a agresívní proamerickou propagandu, cílenou proti Rusku a každému kdo ji tupě nepapouškuje.

Což o to, každý režim, každé impérium a každá třída má své zájmy a z toho plynoucí vlastní propagandu. USA ji má stejně tak jako Rusko, avšak jen ignorant, hlupák, nebo vzývač trojjedinného impotentního dramatika chce najednou bojovat proti ruské propagandě, zatímco u nás naplno 25 let bují propaganda USA.

O co jim tedy jde? O objektivní zpravodajství, neutrální prezentaci různých názorů a informací, nebo stranění pouze jednomu geopolitickému hráči, a to americké straně?

Kdo chce s vlky žíti, aneb za píčovinu s Haškem rovnou na pranýř!

Humorné na celé situaci je, že Česká televize nevnucuje lidem propagandu národního kapitálu, ale cizího, respektive obsahově hájí zájmy USA. Agresivní proamerické pořady a komentáře havlistických moderátorů a snaha o sugesci toho, že trestat, byť někdy skutečně blbé weby a nekritické lidi za jiný názor je nejen v pořádku, ale i nutné.

Socan agresivně pranýřován havlistickým moderátorem nájemné veřejnoprávní žumpy za pseudoproblém.

Proamerický a protiruský moderátor mává fotorgafiemi jako právník u soudu, šmíruje Haškův Facebook, a snaží se jej argumentačně dostat na jakýsi sankční seznam USA.

Co čekat od Poláka?

Zajímavostí je, že protiruský tým Evropské komise vede Polák Jerzy Pomianowski. Ideální osoba na takovou práci! Polská nátura je přirozeně nenávistná nejen vůči všemu Ruskému, ale také všemu nepolskému. Česko ale není Polsko. Polské obyvatelstvo bylo dlouhá léta vystaveno vlivu katolické propagandy, a země se stala nejen věrným sluhou USA, ale také ostrovem pravicového klero-nacionalistického šovinismu. Polský prezident Andrzej Duda například horuje za základnu USA v Polsku a není tajemstvím, že se na jeho území nachází i tajné věznice CIA.

V zemi chlupatých vagín, hnusného piva, nepoživatelného jídla, všudypřítomného alkoholismu a buranství, nevkusu a červenobílého debilismu, by si měli nejdříve uklidit před vlastním prahem, obesraným pobožnou sektou PIS, která se v Polsku pomocí ultranacionalismu a katolické církve snaží restaurovat režim Pilsudského, o kterém kdysi trefně Klement Gottwald prohlásil, že je fašista.

Havlistická hysterie

Havlisté a západní propagandisté jsou v šoku! Tvrdě totiž narazili na skutečnost, že Češi mají pozitivní vztah k Rusku a Putina vnímají jako oponenta USA. Putin, jakožto představitel ruské oligarchie, hraje na nacionalistickou strunu. Paradoxně mu doma i v zahraničí propagandisticky pomáhají sankce – je na koho je svést. Ruský imperialistický režim bohužel není SSSR a Putin naneštěstí není Stalin, a proto nestojí za velebení nebo kult osobnosti. Nicméně svět vnímá Rusko v porovnání s USA, jejichž dobyvačné války zlikvidovaly miliony lidí a zapříčinily imigrační krizi, jako  sílu, která například hraje pozitivní roli v Sýrii.

Z Česka jde Západu ruský mráz po havlistických zádech, která by občané nejraději přetáhli velkým klackem!

Co si počít, když staré metody nefungují? V době, kdy se nevědělo jak se situace vyvine a jaký bude  výsledek Majdanu, byla ČT schopna o některých věcech informovat. Dnes spíše mlčí, protože jí to, jako otevřeně proamerickému médiu, nehraje do karet:

  • majdanovci řezali svým odpůrcům hlavy
  • ukrajinští nacionalisté lynčovali své odpůrce
  • podřezávali policisty
  • zapalovali své odpůrce
  • pochody nacionalistů a banderovců jsou tolerovány
  • zákaz komunistické strany
  • masakr v Oděse

ČT jako prodloužená ruka Západní propagandy obhajuje plány české vlády na vytváření seznamů „proruských webů“ a „odhalování jejich majitelů“. Ať je Rusko jaké je, ke zločinům na Ukrajině došlo, a to je zřejmě jedna z věcí, co vadí…

Přituhuje, rozpory se zostřují a havlisté připravují novou vlnu mccarthismu!

Z našeho úhlu pohledu by bylo nanejvýš férové, kdyby nám konečně tito pokrytci přiznali, že s pádem ČSSR skončila také naše nezávislost, a celé to havlistické divadlo bylo a je pouhá hra na demokracii k tomu, abychom byli ekonomicky a politicky navázáni na USA.

Představitelé současného fašizujícího režimu, prodloužená ruka USA –  havlisté – chtějí vytvářet seznamy nepohodlných proruských webů a šikanovat lidi za jiný názor. Nehájíme ruskou propagandu stejně tak, jako nehájíme propagandu USA, ale rozhodně stojí za zamyšlení skutečnost, že někomu vadí alternativní weby, které šíří opačné názory, mnohdy s jiskrou pravdy, zkreslené informace, nebo hlouposti.

S USA na věčné časy a nikdy jinak!

Pokud tomuto lidskému odpadu leží na srdci objektivita, proč bojují jen proti propagandě ruské a ne americké?

Na to nám ale neodpoví, kriticky myslet a pochybovat o politice našeho věčného tříurnového šaška, je proruská propaganda.

Některé hlasy tvrdí, že weby s proruskou tématikou a hystericky proamerická ČT jsou předzvěstí války. No zřejmě se máme na co těšit …

Havlofašistická diktatura započala éru neomccarthismu. Situace ukáže, kdo má páteř a kdo jazyk ve třech urnách…