Ve svatovítské katedrále za izraleskou okupaci: Zeman, Duka a lidovci? Maňásci Izraele!

Zatímco izraelská rasistická diktatura dusí původní obyvatele okupovaných území, její loutky pořádají v chrámu sv. Víta akci na kontroverzní Den Jeruzaléma, izraelský státní svátek „sjednocení města“, od jehož okupace uplyne letos 50 let. Palestinská diplomatická reprezentace právem protestuje. Akce, které se zúčastní kardinál, lidovecký poslanec a kterou podpořil i prezident, je kudlou do zad reálným lidským právům i pohrdání osudem palestinců, kteří již 70 let trpí pod sionistickým rasismem.

Čeští poskoci přestřelili ve své servilitě. Připomínku „sjednocení Jeruzaléma“ kritizuje a neuznává OSN, tolerantnější není ani EU.

Je to národní hanba, pošpinění jednoho ze symbolů českého státu ve spojitosti s podporou izraelské okupace. Česká politická i náboženská scéna je sionisty podvázaná, reprezentace se hýbe jen tak, jak loutkovodiči z Tel Avivu chtějí.

Jsou to právě sionisté, kteří velmi usilovně křísí rasismus v Česku s důrazem na nenávist proti Arabům. Typické je pro ně nejen zneužívání památky obětí rasové perzekuce pro alibi k jejich vlastní aktuální aktivní perzekuci a rasismu, ale i dezinformace o situaci v Palestině, v regionu a v neposlední řadě i ohledně tzv. migrační krize, kterou ve své propagandě nadměrně využívají.

FILM: Palestina je stále problém

Přitom každý ví, že za „islámským nebezpečím“ IS stojí jeho hlavní tvůrci: Saúdská Arábie, Izrael a USA. Spojitými nádobami se sionisty a jejich PR jsou čeští političtí reprezentanti prezidentem počínaje.

Připomeňme, že to byl on, kdo ještě v rámci předvolební kampaně navštívil izraelské velvyslanectví. Není třeba příliš fantazie a důvtipu k tomu představit si, že brutální porušování lidských práv v této baště rasismu bude přehlíženo za podporu politické loutky.

VIDEO: Izraelci vyhrožují Palestincům a jejich dětem zplynováním!

Další maňásci přísahali věrnost po masakru v pásmu Gazy, kde přišlo o život vinou sionistických vrahů 6000 lidí.

Dukův argument, že se jedná o kulturní akci je ve svém pokrytectví porovnatelný s nějakou kulturní akcí typu koncertu neonacistické skupiny v Osvětimi.