Velvyslanci Tel Avivu v Čechách a na Moravě: Kdo zapomněl na to, komu má sloužit?

Naše obřezaná politická scéna slaví vítězství. Spolu s prezidentem Zemanem oslavila ukradení Jeruzaléma a legitimizaci teroristické diktatury, která ukradla zemi původním obyvatelům a ještě se vysmála 62 obětem a 2800 raněným brutálně zmasakrovaným nacisty bez předkožky, kteří pod svastikou zaměněnou za Davidovu hvězdu provádí etnické čištění a věrni vlastním zkušenostech surfují na vlně pogromů a rasismu.

Drzost a pohrdání mezinárodním právem, nerespektování zprávy OSN o genocidě proti palestinskému lidu ze strany „státu“ Izrael, této entity vzniklé na terorismu a invazi řízené imigrace, byla oslavena potleskem bývalého velvyslance v Izraeli a představiteli nejen pravicových stran. Za vyvražďování původních obyvatel pod hlavičkou obrany bezpečnosti by se nemusel stydět ani Adolf Hitler, zřejmý mentální mentor pana Netanjahua, český politický lumpenproletariát se samozřejmě postavil na stranu kolaborantů se sionistickým režimem a za aplaus apartheidu by si vysloužil Svatováclavské orlice. Komu čest, tomu čest – S VÝJIMKOU KOMUNISTÚ.

Masakr v Gaze poodkryl to podstatné. Že se za populismem, obhajobou „evropských hodnot“ a „křesťansko-židovské civilizace“ skrývá především patolízalství svým nadřízeným z různých sionistických organizací, které jsou, světe div se, spřaženy například s německou AFD a dalšími podobnými „národně“ orientovanými organizacemi, které reálně naši vlast, ruku v ruce s reformisty, liberály a řadou konzervativců, naservírovali sionistům k libovolnému užívání. Kritika islámu končí tam, kam dodává Izrael své zbraně – například Saúdúm s jejich extrémní wahhábistickou ideologií či rovnou Islámskému státu, který sionisté stvořili a živí.

Pokud budete chtít hájit dumdumové střely do kolen vlastních dětí, zavraždění vozíčkáře či osmiměsíčního miminka, pak je ideální volit všechny ty, kteří přísahají svou věrnost izraelskému velvyslanectví a kteří pro svou loajalitu sionistické entitě zapomněli, v čí se nachází zemi.

Česká politická scéna by měla sundat nejdříve kalhoty, aby bylo poznat, jestli je vůbec česká. Nakonec sionistou můžete být, i kdybyste vypadal jako Japonec…