Všechno, co jste vždy chtěli vědět o smrti kardinála Vlka, ale báli jste se zeptat

Šílené!!! Lež ohledně úmrtí kardinála Vlka!!!

V čase, kdy režimní sdělovací prostředky se zvlhlým hledím informují o údajném skonu  kardinála, antikomunisty, restituenta a vynikajícího myče oken Vlka, Prostějovská PRAVDA odhalila obrovskou blamáž, která byla vyfabulována, aby vylepšila mínění okradených Čechů o církvi.

„Žádné úmrtí není v celé Praze hlášeno“, vyjádřil se šéf Úřadu pro úmrtí a jejich vyšetřování pan Novák. Toto prohlášení byla první stopa k tomu ,abychom odhalili, že VLK neodešel, ale žije.

Další stopa vedla do populárního útočitě lidí této povahy, do Argentiny. Mezi českou komunitou jsme si po čase vybudovali struktury a po naléhání a úplatcích jsme zjistili, že údajně mrtvý Vlk žije v jedné z ulic Buenos Aires. Po maskování za pojišťovací agenty jsme Vlka jakožto buenosaireského občana odfotili na mikrofotoaparát ukrytý v krucifixu. Tajemná postava kardinála není sousedem nikoho jiného, než pánů Toufara a Píky. Jejich další soused Eichmann se odstěhoval neznámo kam.

Zatímco prostoduší občané a konzumenti mediálních výkalů režimu se lkají a pláčí, my se ptáme:

Copak musíme donekonečna trpět??? Copak nemůžeme znát pravdu???

Prostějovskou PRAVDU od příštího týdne naleznete pod pulty svých novinových stánků!

ODHALENÍ: Byl VLK satanista nebo stalinista? Budou v Lídlu větší slevy?

Včera nás opustil kardinál Vlk. Zrestituoval co mohl i co nemohl. Myl okna. Nemyl je špatně.

Prostějované jsou napjatí z možných změn v obhodním řetězci  Lídl.  Zákazníci očekávají ještě větší množství výrazných slev na sortiment pečina, ovoce, zeleniny, drogistických výrobků a textilu. Podle průzkumu je natěšeno na tyto kýžené změny asi 85 % zákazníků. Řada z nich se před tímto marketem vyjádřila redaktorům PVPRAVDY:

„Já jsem nadšená. Jestli slevy budou opravdu větší o 5%, je to vítězství ducha“, řekla paní Božena. Milena dodává: „Lídl, to je jako svatostánek. Nikdy jsme neměli nic lepšího. Jen okurky by mohly být levnější.“

Pan Alois se nechal slyšet: „Ano, s takovými změnami souhlasím. Není to žádné utahování opasků, naopak.“

Díky obchodnímu řetězci index hanácké spokojenosti opět poskočil nahoru, což potvrzujíi výzkumy amerických vědců.