Všesemitský slet v Prostějově: PVPRAVDA byla pokřtěna!!!

Masivní setkání Odborového sdružení rabínů, které se konalo kdy jindy než v nepracovní sobotu, mělo tentokrát jiný účel než pláč nad rozlitým hřbitovem.

Religiózní účastníci setkání vzdali hold jedinému serióznímu periodiku na Hané a v České republice a odhodlali se k radikálnímu občanskému postoji, k pokřtění pamětní desky Prostějovské PRAVDY na nevyužitém prostranství u Reálného gymnázia.

Kolem poledne tak rabíni doslova pokřtili PVPRAVDU. Jeden z účastníků sdělil našemu redaktorovi:“Děkujeme Jehovovi za tento židobolševický plátek!“. Řada z účastníků tohoto etnika však marně čeká na další vydání, které jim bylo slíbeno po zaplacení předplatného.

„Redakce se usnesla, že zástupci této minority dostanou další čísla až v době příchodu mesiáše“, zní prohlášení vedení listu. Šalamounská moudrost se nezapřela. Tak jako tak si zástupci místního tzisku (překlep, pozn. red.) vyzvedli plaketu Hlasatel pravdy a konkurenční plátek Hanácký Haaretz musel ve svém hodnocení kvalitního a seriózního média uznat, že „Prostějovská PRAVDA nic neskrývá, je to takový obřezaný úd mezi jinými médii“.

PŘÍŠTĚ: Blumenstein vulgárně napadl Ježíše Nazaretského! Mohou za konflikt pozemky? 

PRO PŘEDPLATITELE: Kam na kvalitní obřízku? Jakou jarmulku na pracovní pohovor? To vše jen za 5,- Šekelů!