Z tohoto bude hit! Brňáci to havlistům pěkně natřeli a odstartovali revoluci proti havlobuzerantství!

Mysleli jste si, že v tomto špatném režimu už nikdo nezvedne hlas k odporu proti extrémistickým havlolbečkům a páchnoucím liberálům? Omyl! Brňáci zasadili úder jednomu hodně špatnému umělci a ještě se u toho dobře pobavili. Pokusili se vrátit do normálu jeden sovětský tank, čímž podkopali jeden z pilířů režimní propagandy.

Z pro havlisty a liberály typické růžové homosexuální barvy chtěli tank přebarvit zpět na pořádnou, mužnou a militaristickou zeleň, jak se sluší a patří, a přestože zasáhla loutková policie, už bylo pozdě. Lidé spontánně přidávali ruku k dílu. Antihavlistická revoluce byla odstartována!

„Národe oslavuj, zemřel nepřítel lidu“ Takto vypadala antihavlovská kampaň SMKČ před pěti lety

Jde sice jen o pár kapek zelené barvy, ale je to první vlaštovka věštící bolestný konec hloupé havlistické lůzy, protože lidé už mají dost překrucování historie, šikanování lidí za opačný názor, adorování NATO a velebení státního terorismu USA, který mimojiné může za imigrační krizi. O zkorumpovaných prorežimních médiích nemluvě. Každému poctivému člověku srdce z odvážných činů radostí zaplesá.

Video

Už je to tady! Absurdní divadlo skončilo!

Vhodnějších slov ze známé protihavlovské kampaně SMKČ nenajdete. Leda, že budete číst Prostějovskou PRAVDU! Klub vojenské historie se vyjádřil takto mírně:

„Tank je symbolem osvobození od německého fašismu a je za ním více než 150 tisíc padlých rudoarmějců, za naši svobodu. Neumělec Černý jej znesvětil.

 

Redakce Prostějovské PRAVDY má pro Havlisty vlastní umění z péra pana Ladislava:

Pokud toto není umění, tak už nic!

Více na: Tři urny do skla

Pravdoláskařům smrdí přirození o 30% více, než Romům či bezdomovcům, zjistila studie

„Národe oslavuj, zemřel nepřítel lidu“ Takto vypadala antihavlovská kampaň SMKČ před pěti lety

Smrdí ti kunda: občan odpovídá drzé herecké couře!

Tibetskému mnichovi smrdí koule. Omyjí je havlisté jazyky?

Lavička Václava Havla: Disident, který mě ojel

Už je to tady! Havlofašisté zakládají Výbor pro neamerickou činnost!